Ana sayfa Akıllı Telefon iPhone 7 için Kuyrukta Bekleyenler Cihazlarına Kavuştu!

iPhone 7 için Kuyrukta Bekleyenler Cihazlarına Kavuştu!

PAYLAŞ
iPhone 7 için Kuyrukta Bekleyenler Cihazlarına Kavuştu!

Rekor üstüne rekor kıran Apple’dan yeni bir rekor gelecek mi? Merakla beklenen iPhone 7 için Kuyrukta Bekleyenler Cihazlarına Kavuştu!

Apple’ın geçtiğimiz hafta tanıtımını yaptığı ve bugün itibari ile dünyanın farklı bölgelerinde satışa çıkan iPhone 7, beklenenden fazla satıyor. Bir önceki modelleri düşündüğümüz zaman Apple’ın bu sene daha fazla özelliği karşımıza çıkardığını söyleyebiliyoruz.

Durum böyle olunca da ister istemez iPhone tutkunları heyecanlı bir şekilde cihazı satın almayı bekliyor. Geçtiğimiz saatlerde satışa çıkan iPhone 7’ye dair bir çok haber gelmeye başladı. Kuyrukların başladığını ve insanların ilk önce iPhone 7 almak için kuyrukta saatlerce beklediğini biliyoruz.

iPhone 7 için Kuyrukta Bekleyenler Cihazlarına Kavuştu!

Kuyrukta beklemeyip, kuyruk sırasını satın almak isteyenler de oldu. Örneğin, 1 hafta öncesinde kuyrukta bekleyen bir kişi, kendi sırasını satmak için tam 3.000 dolar fiyat biçti. Alan oldu mu diye sorabilirsiniz. Evet alan oldu. Durum böyle olduğu için de Apple iPhone 7 sırasının kara borsası oluştu. Dünyanın farklı bölgelerinden ilk iPhone 7 sahipleri kameralara yansıdı. Mutlulukları yüzlerinden okunuyor adeta ;

iphone1 iphone2iphone4 iphone5 iphone6

x-default
x-default

iphone8 iphone9

Apple’ın bir önceki senelere göre bu sene daha fazla cihaz satma isteği, ilerleyen zamanlar da kampanyalar ile karşımıza çıkabilir. Bu istek şu an için yurtdışında farklı ülkelerde operatör satışlarına vurmuş durumda.

Operatörlerin yeni bir kampanya başlatarak, tarifelere ek olarak düşük maaliyetlerle iPhone 7 vermesi hem Apple’ı hem de operatörü canlandıracak. Apple’ın Türkiyede de operatör firmalarıyla anlaşacağı ve bu anlamda kampanyalar düzenleneceği söyleniyor. Bakalım bu durum ilerleyen zamanlarda ne şekilde karşımıza çıkacak. Hep beraber göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.