Ana sayfa Akıllı Telefon iPhone 7 ile Beraber Kablosuz Kulaklıklar Gelebilir

iPhone 7 ile Beraber Kablosuz Kulaklıklar Gelebilir

PAYLAŞ

Apple’nin yeni çıkacak olan telefonu hakkında iddialar bitmiyor, her geçen gün yeni bir iddia ile teknoloji sektörü çalkalanıyor. Durum böyle olunca, Apple kullanıcıları da bu durumdan rahatsızlık duyuyor. 

iPhone 7 ile beraber nelerin değişeceği iddialarına bir yenisini daha ekleyip, sizlere bir önceki yazımızda (Apple kulaklık girişini kaldırabilir), Apple’nin kulaklık girişinde yapacağı yeniliklerden bahsetmiştik. Apple’nin bir diğer şirketi olan Beats ile ilgili bir iddia ortaya atıldı ve Apple iPhone 7 ile beraber 3.5mm kulaklık girişi kaldırılıp, yerine kablosuz Apple’ye özel Beats kulaklıklar geleceği duyuruldu. Böylece, Apple ve Beats ortaklığı sonucunda, yeni kulaklıklar da gürültüyü engelleyen teknolojilere olacak.

aaa

Bu söylentiler ortada dolanırken bir diğer iddaa’da Apple iPhone 7’de kulaklık girişi ile Lightning girişinin aynı yerden olacağıydı. Daha önceden iPod Shuffle modellerinde kulaklık girişi ile, şarj girişini aynı yapan ve yerden tasarruf eden Apple aynı taktiği yeni nesil cihazlarında uygular mı hep beraber göreceğiz. Ancak en büyük iddialar arasında bu yer alıyor. Ayrıca, daha önce Apple’in iPod Shuffle modellerinde bu taktiği uygulaması da iddiaları güçlendiriyor. iPhone 7 henüz daha çıkmadan, Çin’deki üretim yapan firmalar arasında, özellikle Apple aksesuarları üretenler, Lightning girişi ile çalışan kulaklık üretmeye başladı. Bakalım ilerleyen günlerde iPhone 7 ile ilgili ne tip iddialar ortaya atılacak. Gelişmeler ne olucak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.