Ana sayfa Akıllı Telefon iPhone 7 Operatör fiyatları – Hangi Operatörde Daha Ucuz?

iPhone 7 Operatör fiyatları – Hangi Operatörde Daha Ucuz?

PAYLAŞ
iPhone 7 Operatör fiyatları - Hangi Operatör Daha Ucuz?

Ülkemiz de bu yıl da operatörler en yeni iPhone modelinin satışını yapıyor. iPhone 7 Operatör fiyatları – Hangi Operatör Daha Ucuz? işte detayları.

iPhone 7 modellerinin çıkması ile beraber bir çok kullanıcının merakla beklediği kampanyalar da tanıtılmaya başladı. Biliyorsunuz ki ülkemiz de maalesef ki tüm telefonlar için taksit seçeneği yok. Yalnızca yerli akıllı telefon modellerini taksitle alabiliyoruz.

Apple iPhone 7 ve benzeri cihazları taksitle almak isteyenler operatörlerin kapısını çalıyor. Operatörler bu konuda bir çok kampanya düzenliyor, yeni nesil akıllı telefonları stoklara çok hızlı bir şekilde katıyor. iPhone 7’yi taksitle almak isteyenler dün itibari ile cihazları satın aldı. Stoklar 7’sinde operatörlere dağıtılırken ayrıca 8’inde de siparişler alındı.

Böylelikle iPhone 7 Türkiye’de ilk olarak operatör firmaları tarafından satışa sunuldu. Zaten Apple’ın sitesinde 14 Ekim’de stoklara gireceği yazıyor. Bu da demek oluyor ki operatörler ön satışları yapıp, 1 hafta sonrasında sevkiyatları gerçekleştirecek. Merak edilen bir soru iPhone 7 Operatörlerden Taksitle Alınır mı? sorusuydu. iPhone 7 Operatör fiyatları – Hangi Operatörde Daha Ucuz? detayları ile beraber inceliyoruz. Bu soruya gelin hep beraber yanıt arayıp karşılaştıralım..

iPhone 7 Operatör fiyatları – Hangi Operatörde Daha Ucuz?

Merak edilen soru iPhone 7 ve iPhone 7 plus’ı operatörden almak istesem ne kadar olur? bu konuda operatörler fiyatlarını açıkladı. Tabii ki bu fiyatlar peşin satın almak istediğimiz de geçerli. Bu yüzden de fiyatlar yurt dışına kıyasla bir hayli fazla. Ancak iPhone 7’yi satın almak istersek fiyatlara göz gezdirmeniz de fayda var.

iPhone 7 2

Turkcell iPhone 7 Fiyatları

Ülkemizdeki önemli operatörlerden olan Turkcell, yurtdışı fiyatına yakın bir fiyatla karşımıza çıkamıyor tabii ki. Cihazları peşin almak isteyenler Turkcell aracılığıyla satın alabiliyor. Ayrıca taksitle satın almak için de ek olarak paketlerle beraber satın almak gerekiyor. Turkcell ve Vodafone iPhone 7 fiyatları açıklarken Türk telekom tarafından herhangi bir açıklama gelmedi. Ancak ilerleyen zamanlar da açıklanacaktır.

iPhone 7 32 GB – 3,199 TL

iPhone 7 128 GB – 3,599 TL

iPhone 7 256 GB – 4,049 TL

iPhone 7 Plus 128 GB – 4,149 TL

iPhone 7 Plus 256 GB – 4,549 TL

Turkcell’den Taksitle iPhone 7 Nasıl Alınır?

Turkcell operatörünüzle taksitle iPhone 7 modellerini almak için tarifenize ek ücret ödemeniz gerekiyor. Şu anda operatör tarafından belirtilen fiyatlara baktığımız zaman aylık baz da faturalı hattınızın yanında + ücret ödemeniz gerekli.

Turkcell’de taksitle iPhone 7 almak için yapmanız gereken işlem oldukça basit. Faturanızı düzenli ödüyorsanız, tarifenize ek cihaz satın alabilirsiniz. iPhone 7 ön satışları şu an için Turkcell platinum müşterilerine özel açıldı.

Sevkiyat ise ayın 14’ünde yapılacak. En ucuz tarifeye baktığımız zaman Platinum 10 GB paketi aylık 79 TL ile alınabiliyor. Bunun yanına cihaz ücretini de eklediğimiz de toplam da 201,5 TL ücreti 36 aylık kontrat ile ödemeniz gerekiyor. Bu da 36 ay sonunda 7.236 TL’ye iPhone 7 – 32 GB sahibi olacağınız anlamına geliyor. Fiyatlara bu şekilde yanaşınca oldukça pahalı göründüğünü söylemeden edemeyeceğim.

Vodafone iPhone 7 Fiyatları

Turkcell tarafında peşin fiyatla iPhone 7 satılırken Vodafone Türkiye bu konu ile ilgili henüz net bir açıklama yapmadı. Bu yüzden şu an için sadece taksitle satış yaptıklarını söyleyebiliriz. Vodafone’da iPhone 7 satın almak için tarife belirlemeniz ve tarifenize aylık baz da ödeme yapmanız gerekiyor. Vodafone’da şu an için peşin satış yok.

Vodafone’dan Taksitle iPhone 7 Almak!

Şu anda en uygun haliyle 24 ay taahhüt koşuluyla 155 TL aylık taksitle iPhone 7 alabiliyorsunuz. 24 Ay x 155 TL yaptığımız zaman, 3720 TL’ye denk geliyor.

iPhone 7 Hakkında Tüm Bildiklerimiz

iPhone 7 Hangi Operatörde Daha Ucuz?

Şu anda Vodafone ve Turkcell karşılaştırdığımız zaman aslında peşin fiyatla satın almak daha mantıklı. Lakin hem taahhüt vermeniz, hem de cihazların daha pahalıya gelmesi olumsuz bir durum. Peşin yerine taksitle satın almak isteyenler için Vodafone cihaz satışını tüm müşterilerine açtığından daha cazip. Lakin Turkcell’de sadece Platinum müşterilerine özel ön satış aktif. Bu da oldukça pahalıya geliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.