Ana sayfa Akıllı Telefon Şimdi Apple Düşünsün: iPhone 7 Patladı!

Şimdi Apple Düşünsün: iPhone 7 Patladı!

PAYLAŞ
iPhone 7 Patladı

Samsung tarafında yaşanan sorunların arkası kesilmeden Note 7’den Sonra Bu Sefer iPhone 7 Patladı! Reddit kullancıısına göre iPhone 7 Patladı! işte detaylar.

Geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan bir sorun sebebiyle Samsung tarafında ciddi çöküşler yaşanmıştı. Samsung’un henüz daha çok yeni akıllı telefon modeli Samsung Galaxy Note 7 patlamalarla karşımıza çıkıyordu. Bataryasında yaşanan sorun sebebiyle dünyanın farklı yerlerinde şikayet alan Samsung cihazları geri toplamıştı.

Samsung Note 7’den Apple’ şoka uğratıcak bir haber geldi. Bir Reddit kullanıcısının paylaşmış olduğu görsel akıllı telefon piyasasını kızdıracak cinstel. Reddit kullanıcısı kroopthesnoop tarafından siparişi verilen iPhone 7, Galaxy Note 7’deki batarya sorununa benzer bir sorunla karşı karşıya olduğu söyleniyor. Sorunun nedeni belli olmasa da Note 7’den Sonra Bu Sefer iPhone 7 Patladı! Kullanıcı tarafından da net bir açıklama yok. Zaten neden dolayı patladığını bilmiyor.

iPhone 7 Patladı!

Söylenenlere göre siparişi veren kullanıcı cihazı kargoya verildikten sonra telefonla arandı. Telefonu almaya giden kullanıcı şaşkına döndü. Kargo taşımacılığı sırasında iPhone 7 patladı. Apple konu hakkında sessiz olsa da Detaylar için araştırmalar sürüyor.

apple

iPhone 7’sini sipariş eden kullanıcı kargo yolculuğu sırasında patladı. Apple tarafından herhangi bir açıklama yapılmasa da kullanıcının paylaştığı görsel akıllı telefon piyasasını kızıştıracağa benziyor.

Konu hakkında resmi açıklama yapılmadığı için net bir şey söylemek mümkün değil. Biz de Reddit kullanıcısının yalancısıyız. Ancak Apple cephesinde de bu tarz  bir sorun yaşanırsa Apple’ı zor günler yaşıyor diyebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.