Ana sayfa Akıllı Telefon iPhone 7 Plus ilk Görüntüler Sızdırıldı!

iPhone 7 Plus ilk Görüntüler Sızdırıldı!

PAYLAŞ

Yılın en merak edilen cihazları arasında yer alan iPhone 7 modelleri hakkında her geçen gün yeni bir iddia yer alırken iPhone 7 Plus ilk Görüntüler Sızdırıldı!

Apple’a yakın olan internet sitelerinden MacRumors, iPhone 7 Plus’a ait olduğunu iddia ettiği görüntüleri yayınladı. Yayınlanan fotoğrafların iPhone 7’ye ait olup olmadığı hakkında kesin bir bilgi olmamakla beraber, Apple şimdiden çalışmalara başlamış. iPhone 7 Plus hakkında gelen söylentiler git gide artıyor. Geçtiğimiz aylarda gelen bir haberde iPhone 7 Plus’un çift kameralı olarak geleceğini duymuştuk. Bugünlerde gelen bilgilerde cihazın çift kamera ile gelmesi fotoğraflar ile desteklendi.

MacRomors’un yaptığı paylaşımlarda Apple şirketinin iPhone 7 cihazını çift kameralı yaptığı gözüküyor. Ancak bu fotoğrafların kesinliklerinden şimdilik emin değiliz. Gelen fotoğrafların gördüğümüz kadarı resized_54256-95673ce7iphone7plusleakile sol üst kısmında LED flaş ve çift objektifli kameranın olduğu görülüyor. Ayrıca anten bantları ile ilgili söylentiler de bu fotoğraflar ile tescillenmiş oldu.

iPhone 7 Plus ilk Görüntüler Sızdırıldı!

iPhone 7 Plus cihazında daha birçok yeni özelliklerin geleceğini hepimiz biliyoruz. En yeni özellik olarak Akıllı Bağlayıcı (Smart Connector) özelliğinin iPhone 7 Plus cihazında gelebilir. Tek güç çıkışı ile birden fazla aksesuarın bağlanmasını sağlayacak olan Akıllı Bağlayıcı, iPhone 7 Plus cihazının çeşitli aksesuarlar ile birlikte tanıtılma ihtimalini de göz önünde bulunduruyor. Şimdilik iPhone 7 Plus hakkında gelen bilgiler bu kadar olmasıyla beraber gelen görsellerde alt kısım gözükmüyor. Alt kısım da görünseydi 3.5 mm jak girişinin olup olmadığını kontrol edebilirdik. Yeni fotoğraflar ile beraber iPhone 7 Plus’ın çift lensli kamera ve çift flaşla karşımıza çıkacağını görebiliyor, aynı zamanda kasanın arkasındaki 3 nokta görünen bağlantılar ile beraber de cihaz için üretilen yeni aksesuarlarla şarj edebileceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.