Ana sayfa Akıllı Telefon iPhone 7 Plus Kullanıcı Yorumları

iPhone 7 Plus Kullanıcı Yorumları

PAYLAŞ
iPhone 7 Plus Kullanıcı Yorumları

Geçtiğimiz günler de iPhone 7 kullanıcı yorumları şekilde bir haber yapmıştık. Bu haberimiz de iPhone 7 Plus kullanıcı yorumları ve bundan yola çıkarak iPhone 7 Plus alınır mı? sorusunu cevaplayacağız. Apple’ın en gelişmiş akıllı telefon modeli olan iPhone 7 Plus’ın olumlu ve olumsuz yanlarına dair detaylar için şuradaki haberimizi okuyabilirsiniz.

Apple bu sene 2 farklı akıllı telefon modelini karşımıza çıkardı. iPhone 6 ile başlatılan bu furya, iPhone 7 modellerinde de devam ettiriliyor. Apple tarafında bu sene büyük değişiklikler yok. Ancak bazı özellikler alınabilirlik oranını yükseltmiş durumda. Özellikle de kamera tarafında yapılan iyileştirmeler, home butonu vs. büyük bir etken. Bu haberimiz de iPhone 7 Plus kullanıcı yorumları ne alemde onlara bakacağız. Lakin internette akıllı telefon modelleri ile ilgili araştırmalar yaptığımız zaman kullanıcı yorumlarına bakarız ve buna göre karar aşamasına geçeriz. Şimdi gelin iPhone 7 Plus kullanıcı yorumları bakalım.

iPhone 7 Plus Kullanıcı Yorumları

Apple tarafında bu sene kullanıcıların karşısına çıkan bir çok farklılık var. Ancak bazı kullanıcılar bu durumdan çok fazla etkilenmemiş durumda. Apple iPhone 7 Plus modeli ile beraber kullanıcıların karşısına diğer modelden farklı olarak en belirgin özellik, kamera geliyor. Çift kameraya sahip olan model, aklında soru işareti olanların tekrar düşünmesine yetiyor.

Kullanıcıların bir çoğu işlemciden çıkan ve bazıları tarafından yılan sesi adı verilen bu sesten şikayetçi. Bunun altında yatan seb”ep ise oyun oynamak, işlemciye aşırı yük bindirmek var. Ancak her ne olursa olsun kullanıcılar kulaklarıyla zor duyulabilecek düzeydeki bu sesten şikayetçi. Ancak bazılarına göre ise bu ses hiç gelmiyor bile. İşlemcinin aşırı hızlı çalışması aslında oldukça iyi bir durum.Hızlı çalışırken ses çıkarması olayı biraz farklı boyuta getiriyor.

İnternette bir çok kullanıcı iPhone 7 Plus satın alırken çift kameralı olmasından etkinlendiğini belirtiyor. Kullanıcılar Apple’ın yazılım ile beraber yaptığı geliştirmelerin cihaza renk kattığı yönünde düşünüyor. Aslında baktığımız zaman özellikle de iOS 10.1 Güncellemesi tam anlamıyla iPhone 7 Plus için yapıldı diyebiliriz. (Portre modu özelliği geldi)

iPhone 7 Plus Alınır Mı?

Çift kameralı iPhone 7 Plus kullanıcı yorumları tabii ki kamera yönünden olumlu. Özellikle de fotoğrafçılığa önem veren kullanıcılar cihazı satın aldıktan sonra farklı ışıklar da bile muhteşem fotoğraflar çekebilir. Çift kamera + iOS işletim sisteminin son güncellemeleri cihazı farklı kılmış durumda.

Büyük ekran seviyorsanız, çift kamera önemli diyor ve cihazın fiyatının da yüksek olmadığını düşünüyorsanız iPhone 7 Plus sizin için ideal. Ancak, fiyatına baktığımız zaman bir çok kişide bundan yakınıyor, Apple her modelinde olduğu gibi yurt dışına göre ülkemiz de daha pahalıya satıyor ve stoklara geç giriyor. Kullanıcıların şikayetçi olduğu en önemli noktalardan birisi de bu diyebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.