Ana sayfa Akıllı Telefon iPhone 7 Plus Parçalarına Ayrıldı!

iPhone 7 Plus Parçalarına Ayrıldı!

PAYLAŞ
iPhone 7 Plus Parçalarına Ayrıldı!

iPhone testleri devam ederken bunun yanında parçalanma videoları vs. de yayınlanıyor. Şimdide iFixit ekibi tarafından iPhone 7 Plus Parçalarına Ayrıldı!

Bir çok yeni cihazı tamamen içini açarak değerlendiren iFixit bu anlamda kullanıcıların kendi tamir işlerini halledebilmesine de yardımcı oluyor. Daha önceesinde yeni çıkan bir çok akıllı telefonu iç.ini açarak karşımıza çıkan iFixit, iPhone 7 için de aynı hareketi uyguladı. iFixit bilmeyenler için söyleyelim, bir çok akıllı telefon, tablet ve bilgisayar gibi elektronik aletlerin nasıl açıldığını ve nasıl tamir yapıldığını anlatan bir internet sitesi.

Bu site aracılığıyla bir çok kullanıcı iPhone pil değişimi gibi bir çok sorunu kendisi halledebilir hale geldi. Hatta bazı tamirciler bilmedikleri cihazları bu site yardımıyla söktü. iFixit’in asıl amacı ise, cihazları söktükten sonra bu cihazları puan ile değerlendirmek.

iPhone 7 Plus Parçalarına Ayrıldı!

Cihazların tamir konusunda ne kadar iyi olduğunu belirleyen ekip, önce cihazı söküyor, sonra da denemeler yapıyor. Şimdi de iFixit ekibi tarafından iPhone 7 Plus Parçalarına Ayrıldı! Bu işlem sonrasında cihaza 10 üzerinden 7 puan verildi. Gelin şimdi başlıklı iFixit’in yayınladığı görsellere bakalım.

1
3

2

4 5 6
7 9 10 87

Görsellerden de anladığımız üzere iPhone 7 Plus’ın tamiri biraz zor. Çift kameralı olmasından dolayı kasada birazcık karışıklık var. Ancak bu da tamir edilemez anlamına gelmiyor. iPhone 7 Plus  piyasada da yaygınlaştığı zaman tamirinin daha kolay olacağını söyleyebiliriz. Zaten kamera dışında bir çok kısım hala aynı yerde.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.