Ana sayfa Apple iPhone 7 Plus Ünlü Pop Yıldızının Elinde Görüntülendi!

iPhone 7 Plus Ünlü Pop Yıldızının Elinde Görüntülendi!

PAYLAŞ
iPhone 7 Plus Ünlü Pop Yıldızının Elinde Görüntülendi!

Merakla beklediğimiz Apple’ın yeni amiral gemisi olacak cihaz: iPhone 7 Plus Ünlü Pop Yıldızının Elinde Görüntülendi! Görüntüler sızdırılanları doğruladı!

Apple’ın bu yıl için merakla beklenen akıllı telefon modeli iPhone 7 Plus’a dair detayları sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz günler de iPhone 7 Plus modelinin seri üretime başladığını sizlerle paylaşmıştık.

Şimdilerde ise ilginç bir olay yaşandı ve karşımıza çıktı. Apple’ın bu yıl ki amiral gemi akıllı telefon modellerine karşı üreteceği iPhone 7 Plus modeli Tayvan’ın en ünlü şarkıcılarından olan Jimmy Lin’in elindeyken görüntülendi. Sanatçı kişiliğinin yanı sıra aktör ve yarış pilotu da olan Lin’in görüntüsü basına servis edilince de oldukça konuşulmaya başlandı.

iPhone 7 Plus Ünlü Pop Yıldızının Elinde Görüntülendi!

Daha önce ki sızıntılarına baktığımız zaman iPhone 5s, iPhone 6 modellerini de piyasaya çıkmadan önce sızdıran adam tekrardan gündeme gelmeye başladı. iPhone 7 Plus Ünlü Pop Yıldızının Elinde Görüntülendi! Çin’in en ünlü sosyal ağı Weibo resmi sayfasında elinde iPhone 7 Plus ile görüntülenen ünlü ismin, Eylül’de tanıtılması beklenen cihazı nasıl elde ettiği konusunda henüz bir bilgi yok.

Apple’dan habersiz bu şekilde bir sızdırma olayı olmaz. Lakin, Apple reklama oldukça önem veren ve bu şekilde viral reklamlar yapmayı seven bir firma. Muhtemelen iPhone 7 Plus’u da Jimmy Lin’e bizzat teslim eden Apple oldu ki, pop yıldızının elindeki cihaz çift kameraya sahip, Apple logolu iPhone 7 Plus diyebiliriz.

iPhone 7 Plus Ünlü Pop Yıldızının Elinde Görüntülendi

Fotoğrafta görünen cihaza gelecek olursak herhangi bir sahte olma durumu da ortada yok. Daha önce yaptığı sızıntılarla gündeme gelen Jimmy Lin, iPhone 5s, iPhone 6’dan sonra şimdide iPhone 7 Plus modelini sızdırmış oldu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.