Ana sayfa Akıllı Telefon iPhone 7 Plus’ı Dünyanın En Yüksek Binasından Attı!

iPhone 7 Plus’ı Dünyanın En Yüksek Binasından Attı!

PAYLAŞ
Google Bilim Yarışmasında İki Türk Öğrenci Ödül Aldı

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’a işkence niteliğinde testler devam ederken ünlü Youtuber iPhone 7 Plus’ı Dünyanın En Yüksek Binasından Attı!

Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’a yapılan işkence türündeki sağlamlık testlerini daha öncesinde de görmüştük. Ancak bu sefer ki oldukça farklı bir test. 5 Milyon aboneye sahip olan TechRax’in iPhone testlerini yapan Taras daha öncesinde de farklı işkenceler yaparak cihazları test ederek karşımıza çıkmıştı.

Tam bir iPhone düşmanı olan ünlü Youtuber, iPhone 7 Plus’ı Dünyanın En Yüksek Binasından Attı! Dubai’de en yüksek bina olarak kayıtlara geçmiş olan Burj Khalifa, daha öncesinde ilk defa böyle bir teste tanık oldu.

iPhone 7 Plus’ı Dünyanın En Yüksek Binasından Attı

Tam 829 metre yükseklikten binanın en üst katından aşağıya bırakılan iPhone 7 Plus oldukça yüksek hızla yere düştüğü için nereye düştüğü konusunda herhangi bir bilgi yok. iCloud üzerinden iPhone’umu Bul özelliği kullanan Youtuber nereye düştüğünü saptamayınca da video aslında yarıda kesilmiş oldu.

Telefonun tamamen parçalara ayrıldığını düşünürsek bulsa da göreceğimiz manzara muhtemelen toz duman olmuş parçalar olurdu.

Gönül isterdi ki bu videonun sonunda cihaza ne olduğunu görelim. Ama maalesef Youtuber cihazın nereye düştüğünü tam olarak saptayamadığı için göremiyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.