Ana sayfa Apple Apple Duyurdu: iPhone 7 Renkleri Kesinleşti!

Apple Duyurdu: iPhone 7 Renkleri Kesinleşti!

PAYLAŞ
iPhone 7 Renkleri Kesinleşti

Bu zamana kadar iPhone 7 hakkında en merak edilen konulardan bir tanesi cevaplandı! Bir yarışma ile beraber Apple Duyurdu: iPhone 7 Renkleri Kesinleşti!

Apple’ın başlattığı bir yarışma sonrasında aslında ne kadar fazla detaya yer verdiğine dair geçtiğimiz dakikalarda şuradaki haberimizde bilgiler paylaşmıştık. Apple’ın başlattığı yarışma da tam 30 tane iPhone 6 kullanıcılara verilecek. Bu yüzden de kullanıcılardan aralarında şanslı olanlar ya da komik olanlar seçilecek. Böylelikle iPhone 6’lar sahibini bulmuş olacak. Yarışma çok basit buraya kadar herhangi bir problem yok.

Yarışma iPhone 6 fotoğrafıyla değil de iPhone 7 fotoğrafıyla başlatıldığında işler karıştı. Çünkü iPhone 7 fotoğrafı paylaşılması ile beraber Apple 4 tane renkten birini seçip yorum atmanızı istedi. Bu renkler ise iPhone 7 ile beraber gelecek renkler diye düşünüyoruz. Altın rengi, Beyaz, Siyah ve Gri renkleri Apple tarafından böylelikle duyurulmuş oldu.

iPhone 7 Renkleri Kesinleşti

Daha öncesinde Apple’ın buna benzer hadiseler ile karşımıza çıktığını ve önemli detaylar verdiğini biliyorduk. Böylelikle iPhone 7 Renkleri Kesinleşti! 4 Farklı Renkle Gelecek! diyebiliriz. Teknovi olarak Apple ve diğer firmaları yakından takip ettiğimiz için, böyle ipuçlarını sizlere paylaşmak istedik. Apple iPhone 7 Renkleri kesinleşti ve artık bu renklerin karşımıza çıkacağını söyleyebiliriz.
ee2

iPhone 7 karşımıza 4 farklı renk ile çıkacak. Bu renkler, White, Black, Gold, Grey yani Beyaz, Siyah, Altın ve gri renkleri. Apple’ın değişim yapması oldukça iyi olacaktır diye düşünüyoruz. Umarız ki bu değişim sadece renklerle sınırlı kalmaz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.