Ana sayfa Akıllı Telefon iPhone 7 Satarak Ev Satın Aldı!

iPhone 7 Satarak Ev Satın Aldı!

PAYLAŞ

Çinli bir kadın önce arkadaşlarından iPhone 7 satın almalarını istedi, daha sonrasında 20 tane iPhone 7 Satarak Ev Satın Aldı! İşte detaylar.

Çin’de yaşanan bir olay okuyanları kahkaya boğdu. Çinli Şiaoli isimli bir kadın, yakın çevresindeki 20 erkek arkadaşına iPhone 7 satın aldırdı. Daha sonrasında iPhone 7 Satarak Ev Satın Aldı. Bugüne kadar iPhone 7 fiyatını tartıştık ve bu tartışmalar sonrasında farklı olayları karşınıza çıkarmıştık.

Çin’de yaşayan kadının arkadaşlarından iPhone 7 istemesi üzerine 20 erkek arkadaşını kandırmış ve iPhone 7 satın aldırmış. Olayın perde arkasını Çin’in popüler sosyal ağ sitesi Weibo’da ortaya çıktı. Söylenenlere göre, maddi durumu iyi olmayan Şiaoli, 20 erkek arkadaşını kandırmış ve iPhone 7 satın almalarını istemiş.

iPhone 7 Satarak Ev Satın Aldı!

Bu isteğini karşılıksız bırakmayan erkek arkadaşları iPhone 7 satın alıp kadına vermiş. Ancak Şiaoli’nin asıl amacı iPhone 7 sahibi olmak değilmiş. Kadın başlangıçta iPhone 7’lerin tamamını satarak, bir evin peşinatını ödedi.

Kadının iş arkadaşı durumu anladıktan sonra Weibo’da konu ile ilgili açıklamalar yaptı. Ancak iPhone 7 satın alan erkekler konuyu sonradan öğrendi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.