Ana sayfa Akıllı Telefon iPhone 7 Türkiye Satış Tarihi Ne Zaman?

iPhone 7 Türkiye Satış Tarihi Ne Zaman?

PAYLAŞ
iPhone 7 Türkiye Satış Tarihi

Bu yıl için Apple tarafından merakla beklenen cihaz hakkında soruların cevabına yer veriyoruz. En popüler sorulardan birisi yeni akıllı telefon modeli iPhone 7 Türkiye Satış Tarihi Ne Zaman Olacak? sorusuydu. Bu soruya detaylı bir şekilde cevap aradığımız haberimizin detayları aşağıda yer alıyor.

Apple’ın geçtiğimiz saatlerde iPhone 7’nin lansman tarihini açıklaması ile beraber sorularda gelmeye başladı. Apple tarafında bir çok kullanıcı merakla iPhone 7 Türkiye Satış Tarihi ve detayları merak ediyor. Ülkemiz de ciddi derecede Apple kullanıcısı olduğunu düşünürsek bu sorunun cevabını vermemiz de bir hayli kolaylaşacak.

iPhone 7 Türkiye Satış Tarihi Ne Zaman Olacak?

Apple iPhone 7 ile beraber büyük bir ivme yakalayabilir. Bir önceki akıllı telefon modeli iPhone SE ile sektörde beklenilenin altında satış rakamına ulaşan Apple tüm yolları deneyecek ve iPhone 7’nin tüm dünya da daha fazla satış yapması adına kampanyalar, fiyat teklifleri sunacak. Böylelikle hem Apple kullanıcı sayısı artmış olacak hem de şirketin sektörde ki yeri biraz daha önem kazanacak.

7 Eylül Çarşamba günü TSİ 20:00’da tanıtılmasını beklediğimiz iPhone 7 tanıtıldıktan yaklaşık 1 hafta sonra yani 10-15 eylül tarihleri civarında Türkiye de satışa sunulacak. İlk haftalar da yoğunluk yaşanabilir. Ancak ön siparişlerin açılması ile beraber Apple tarafındaki bu yoğunluk zamanla düşecektir. iPhone 7 Türkiye satış tarihi hakkında 7 Eylülden 1 hafta sonrasını işaret edebiliriz. Bu tarihin gelmesi ile beraber hem yeni akıllı telefon modeli hem de kampanyalar karşımıza çıkabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.