Ana sayfa Apple iPhone 7’de Uzay Grisi Rengi Olmayacak!

iPhone 7’de Uzay Grisi Rengi Olmayacak!

PAYLAŞ

Apple’ın bu zamana kadar çıkardığı serilerde, en çok tercih edilen renk kalkıyor, yerine farklı bir renk geliyor. iPhone 7’de Uzay Grisi Rengi Olmayacak!

iPhone 7’de Uzay Grisi Rengi Olmayacak! Apple iPhone’da başka bir koyu renk kullanacağı için siyah rengi kaldıracak. Merakla beklenen iPhone 7 hakkındaki önemli gelişmeyi sizinle paylaşıyoruz.

Apple’ın 2016 yılında tanıtması beklenilen iPhone 7 için az bir zaman kaldı. Büyük ihtimalle telefon eylül ayı içerisinde tanıtımı gerçekleştirilecek. Son aylarda cihaza ait genel özelliklerin ve tasarımsal detayların ayrıntıları yer alıyordu. Son olarak bu gelişmeler yerini tamamen cihazın opsiyonlarına bıraktı. Apple hakkında önemli sızıntılar veren Japon kaynağa göre iPhone 7’de yeni bir renk seçeneği yer alacak. Fakat bu renk koyu olacağı için Apple, iki tane koyu renk bulundurmak istemiyor ve uzay grisi olarak bilinen siyah rengi kaldırmayı planlıyor.

iPhone 7’de Uzay Grisi Rengi Olmayacak!

iPhone 7'de Uzay Grisi Rengi Olmayacak!Koyu renk seven iPhone hayranlarını üzecek bu gelişme için Apple’ın siyah rengi kaldırdıktan sonra yerini doldurabilecek bir alternatif yapması gerekiyor. iPhone 7 hakkında önemli gelişmelere sahip olan kaynağın paylaştığı verilere göre telefon koyu mavi renkle üretilecek. Dark Blue ismiyle yeni bir rengin tanıtılacağı kaynakların sızdırılan bilgileri arasında yer alıyor.

Bilindiği üzere uzay grisinin farklı bir havası vardı. Telefonun tuş kilidi kapalıyken ekranın bir bütün halinde olması telefonu güzelleştiren bir özellikti. Uzay grisinin yerine getirilecek renkler hala gizemini koruyor.

Apple’ın en çok beğenilen bu durumu değiştirmek istemesi bazı kullanıcılar tarafından beğenilmese de, yeni gelecek rengin de koyu olması düşündürmüyor değil. Zira Apple’ın radikal kararlar verdiğini hepimiz biliyoruz. Bu yüzden şirket iki ayrı koyu renk seçeneği sunar mı merak konusu. Ayrıca mavi renk severler için önemli olan bu gelişme belkide Apple’ın bir pazarlama taktiği.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.