Ana sayfa Dünyadan iPhone 7’den Stres Çarkı Yaptı!

iPhone 7’den Stres Çarkı Yaptı!

PAYLAŞ
iPhone 7'den Stres Çarkı Yaptı!

Son zamanların en moda oyuncakları arasında yer alan stres çarklarına bir yenisi daha eklendi. Çılgın Youtuber, iPhone 7’den Stres Çarkı Yaptı! İşte detaylar.

Youtube’daki kanalında Apple cihazlar ile ilgili ilginç videolar çeken EverythingApplePro, son zamanların en moda oyuncaklarından stres çarklarını konu aldı. Youtube’da sürekli trendlerde gördüğümüz stres çarkı modelleri arasında en dikkat çekenlere yenisi eklendi. Bu sefer karşımıza çıkan stres çarkı iPhone 7‘den yapıldı.

Yeni çektiği videosunda iPhone SE ve iPhone 7 modellerini ortasından delerek stres çarkına dönüştüren çılgın adam, daha sonrasında ise test etti. Stres çarkı modellerinin bir hayli fazlalaştığı şu dönemlerde bir tanesi daha EverythingApplePro tarafından tasarlandı.

iPhone 7’den Stres Çarkı Yaptı!

Metal stres çarklarından, altın ve elmas kaplamaya kadar bir çok stres çarkını gördük. Şimdi ise iPhone 7 Stres Çarkı modeli karşımıza çıktı. Duyunca bir çılgınca görünse de, fikir hayata geçirildi bile. Sevilen Youtuber’ın kanalı trendin gerisinde kalmayarak, kanalında iPhone 7’yi stres çarkına dönüştürme kararı alınca olanlar oldu.

Bir arkadaşı ile özel bir matkap sayesinde cihazların ortasını delen Youtuber, rulmanı yerleştirdikten sonra test etti. Sonuç ise başarılı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.