Ana sayfa Akıllı Telefon iPhone 7’nin Bataryası Daha Büyük Olacak

iPhone 7’nin Bataryası Daha Büyük Olacak

PAYLAŞ

Eylül ayında tanıtılması beklenen  Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 7’nin Bataryası Daha Büyük Olacak! Detaylar haberimizde.

Akıllı telefon sektörünün en büyük oyuncularından biri olan Apple şirketinin yeni amiral gemisi modeli olması beklenen iPhone 7 modeli heyecanla beklenmeye devam ediyor. Gelen sızıntılara göre iPhone 7’nin bataryası daha büyük olacak. Hakkında sürekli ortaya yeni haberlerin atıldığı iPhone 7 hakkında bugün ortaya yeni bilgiler çıktı. Bugün gelen bilgilere göre iPhone 7 cihazı, seramik bir gövdeye ve daha büyük bir bataryaya sahip olacak.

Bugünlerde ortaya çıkan yeni bilgilere göre Apple iPhone 7 cihazında daha büyük bir bataryaya yer vermiş. Bugün ortaya çıkan görsellere baktığımız zaman, Apple iPhone 7 cihazında 7.04 Whr kapasitesinde bataryaya yer vermiş. 6s modelinde yer alan 6.61 Whr kapasitesindeki bataryadan ötürü gelen şikayetleri değerlendirerek iPhone 7 cihazına daha büyük bir batarya yerleştirecek.

iPhone 7’nin Bataryası Daha Büyük Olacak

iPhone 6s modelinden yüzde 6.5’lik bir artış görünen bataryanın kaç mAh olduğu ise merak konusu. Ancak Whr değerlerine baktığımızda, bataryanın diğer modellerden büyük olacağını söyleyebiliriz. Ayrıca geçtiğimiz aylardan bu yana gündemden düşmeyen 3.5 mm kulaklık jakının, iPhone 7 modelinde kullanılmayacak olması bataryayı genişlettiklerinden dolayı olabilir.

Bunun yanı sıra gelen bilgilerde,  Apple’ın iPhone 7 modelinde seramik kullanacağı ortaya çıktı. HTC’nin 2012 yılında One S modelinde kullandığı seramik kullanıcılar tarafından olumlu karşılanmamıştı. Düşüncemize göre iPhone 7 modelinde gelen seramik, kullanıcılar tarafından çok fazla eleştirilmeyecektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.