Ana sayfa Akıllı Telefon iPhone 7’ye Türkiye’de Sahip Olan ilk Kişi!

iPhone 7’ye Türkiye’de Sahip Olan ilk Kişi!

PAYLAŞ
iPhone 7'ye Türkiye'de Sahip Olan ilk Kişi!

Dünyanın bir çok yerinde Apple’ın yeni cihazları için sıraya girilirken ülkemizde de bu durum oldu. İşte ülkemizde iPhone 7’ye Türkiye’de Sahip Olan ilk Kişi!

Dün gece saat 00:00 itibari ile Türkiye de stoklara giren ve satışa sunulan iPhone 7’nin ülkemizdeki ilk sahibi belli oldu. Ülkemizin ilk iPhone 7 modeli Serhat Yılmazel tarafından satın alındı. Apple bir kaç hafta öncesinde internet sitesini güncelledi.

Apple günler öncesinde stok tarihi olarak 14 Ekim tarihini işaret etti. Hatta iPhone ile ilgili bir çok reklamın sonunda belirtilen tarih sonunda geldi. Apple’ın kendi online alışveriş adresinden yeni nesil modellere ulaşmak mümkün. Her yıl Amerika’da olduğu gibi ülkemizde de ilk iPhone’u satın almak için sıraya girildi.

iPhone 7’ye Türkiye’de Sahip Olan ilk Kişi!

Apple Store’dan online alışverişin yanı sıra iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerini fiziksel mağazalardan da satın almak mümkün. Apple’ın İstanbul Zorlu ve Akasya’ya bulunan mağazalarına giderek cihazları test edip satın alabilirsiniz. Serhat Yılmazel, Apple Zorlu Center’a gitti ve iPhone 7 Plus modelini satın alan ilk müşteri oldu. Fiziksel mağazadan alışveriş yaptığı için cihazı anında teslim aldı.

http://www.apple.com/tr/shop/buy-iphone/iphone-7?medium=teknovi

Mağaza önünde saatler öncesinde sıraya giren Yılmazel, saat 00:00 itibari ile iPhone 7 Plus modelini ülkemizde satın alan ilk kişi olmuş. Apple Store çalışanları da bu durumu yukarıdaki fotoğraftaki gib alkışlarlai kutladı. Apple Online Store aracılığıyla satın almak isteyenler şuradaki link aracılığıyla cihazları satın alabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.