Ana sayfa Akıllı Telefon iPhone 8 Kablosuz Şarj Özelliği ile Gelebilir!

iPhone 8 Kablosuz Şarj Özelliği ile Gelebilir!

PAYLAŞ
iPhone 8 Kablosuz Şarj Özelliği ile Gelebilir!

Akıllı telefon piyasasının en merak edilen cihazlarından iPhone 8 Kablosuz Şarj Özelliği ile Gelebilir! İşte iPhone 8 hakkında ortaya çıkan yeni iddialar.

Apple’ın merakla beklenen yeni akıllı telefon modeline ait her geçen gün yeni bilgiler karşımıza çıkıyor. En son geçtiğimiz haftalarda iPhone 8 hakkında bir takım bilgiler sızdırılmıştı. Bu bilgilere bir yenisi daha eklendi. KGI Securities analizlerini yapan Ming-Chi Kuo, iPhone 8 hakkında yeni iddialar ile gündeme geldi.

Apple’ın iPhone 8 veya iPhone X adıyla tanıtım yapacağı söylenen yeni modelde kablosuz şarj özelliği yer alabilir. Uzmanlara göre Apple yeni fikirlere ve yeni tasarımlara yer vermek istiyor. Kullanıcılarının isteklerine hızlı yanıt vermek isteyen firma, kablosuz şarj özelliği ile 2017 yılında sektöre damga vurmak istiyor.

iPhone 8 Kablosuz Şarj Özelliği ile Gelebilir!

Kablosuz şarj ile ilgili Apple’ın yeni çalışmaları hali hazırda var. Bu çalışmalar arasında yeni iPhone’a ilişkin çalışmalar da gizli bir şekilde yürütülüyor. Apple’ın çalışmaları hızla yürütülürken, kablosuz şarj konusunda bir takım endişeler de gündeme geldi.

Daha önce sektörde tanıtılan kablosuz şarj özellikli bir çok cihaz aşırı ısınma sorununa sahipti. Apple bu konuda da çalışmalar yapıyor. Cihazın aşırı ısınmasına çözüm olarak cihazın kasasına ek bir levha yerleştirilebilir. Dolayısıyla iPhone 8, incelmek yerine biraz daha kalın bir cihaz olabilir.

Yeni, özelliklerin gelmesi ile beraber cihazın fiyatının da 1.000 dolar’dan fazla olacağı kulüslerde söylenenler arasında. Fiyatına rağmen, bir çok kullanıcı yeni çıkacak modeli en özel iPhone olarak görecek, Apple’ın satışlarında artış meydana gelecek diyebiliriz.

2 YORUMLAR

  1. Kablosuz şarjı ilk defa yapacaklar. Ancak bu teknoloji uzun zamandır var. iPhone ile gelirse, iPhone yaptı derler..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.