Ana sayfa Akıllı Telefon iPhone 8 Konsept Tasarımı Ortaya Çıktı!

iPhone 8 Konsept Tasarımı Ortaya Çıktı!

PAYLAŞ
iPhone 8 Konsept Tasarımı

Apple’ın yeni akıllı telefon modeli iPhone 7’nin üzerinden günler geçmişken bu sefer bir tasarımcı tarafından yapılan  iPhone 8 Konsept Tasarımı Ortaya Çıktı!

Apple’ın bir çok cihazı çıkmadan önce konsept fotoğraflarının veya videolarının tasarımcılar tarafından yayınlandığını biliyoruz. Her yıl cihazları biraz daha geliştirerek kullanıcılarının karşısına çıkaran Apple’ın iPhone 7 cihazları tanıtması sonrasında tasarımcılar iPhone 8 konsept tasarımlarını çizmeye başladı bile.

Apple tarafında farklı bir anlayışın olduğu son dönemlerde cihazlara baktığımız zaman anlaşılıyor. Bu yüzden de sadece kullanıcıların değil tasarımcıların ilgisi de her sene yeni çıkacak iPhone modelleri. Tasarımcılar tarafından ortaya çıkartılan konsept tasarımlara baktığımız zaman bir sonraki iPhone modelleri hakkında fikirler edinebiliyoruz.

iPhone 8 Konsept Tasarımı Ortaya Çıktı!

Kimi zaman yeni cihazlar hakkında yalan yanlış bilgiler ortaya atılsa da bu tasarımlar sayesinde bir sonraki modele dair tasarımsal fikirler edinmek mümkün oluyor. iPhone 8 Konsept Tasarımı Ortaya Çıktı! Üstelik bu tasarım izleyenleri hayrete düşürecek türden.

Bir sonraki model olan iPhone 8 Konsept Tasarımı izlemek isterseniz işte o tasarıma ait detaylı video aşağıda yer alıyor. Kamera detayı ve kasa tasarımı muhteşem olmuş diyebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.