Ana sayfa Akıllı Telefon iPhone 8 Paslanmaz Çelik Kasa ve Cam Tasarımla Gelebilir!

iPhone 8 Paslanmaz Çelik Kasa ve Cam Tasarımla Gelebilir!

PAYLAŞ
iPhone 8 Paslanmaz Çelik Kasa ve Cam Tasarımla Gelebilir

Apple tarafında merakla beklenen yeni akıllı telefon modeli iPhone 8 Paslanmaz Çelik Kasa ve Cam Tasarımla Gelebilir! İşte iPhone 8 hakkında yeni detaylar.

Gün geçmiyor ki Apple’ın merakla beklenen yeni cihazına dair iddialar ortaya atılmaz. iPhone 8 hakkında her geçen gün yeni iddialar karşımıza çıkmaya devam ediyor. Apple’ın 2016 yılından bu yana çalışmalarını yürüttüğü iPhone 8’de, sürpriz haberler karşımıza çıkabilir. Apple’ın paslanmaz çelik kasa sipariş ettiği iddiaları ortada dolanırken, kullanıcılar acaba? sorusunun yanıtını merak ediyor.

Apple iPhone 8 ile beraber paslanmaz çelik kasa karşımıza çıkabilir. Daha öncesinde ortaya atılan iddialara göre, Apple bu sefer farklı bir tasarım ve farklı materyallere sahip modelle karşımıza çıkacak. Tedarikçiler arasında yer alan Foxconn ile Apple ortaklığı sonlandırıldı. Apple Jabil isimli bir firma ile anlaşmaya vardı.

iPhone 8 Paslanmaz Çelik Kasa ve Cam Tasarımla Gelebilir

Tahmin edilenlere göre iPhone 8 için paslanmaz çelik kasa siparişi verildi. İddialar tabii ki bununla da sınırlı değil. Çelik kasalı olması düşünülen iPhone 8’in aynı zamanda tamamen cam bir tasarımla gelmesi düşünülüyor.

iPhone 8 hakkında ortaya atılan tasarımlardan bir tanesinde, çelik kasa ve tamamen cam olduğu görünüyor.

Uzun zamandır Apple kullanıcılarının şikayet ettiği bir nokta var. Farklı tasarımla değil de tasarıma yenilik katan Apple, böylelikle kullanıcıların gözünde değer kaybetmeye başlamıştı. Apple iPhone 8 ile beraber tamamen farklı bir tasarım ve farklı materyaller sunabilir. Dolayısıyla Apple kullanıcıları, bu konudaki şikayetlerini bitirebilir.

Kullanıcıların beklentisi, yeni cihazla beraber Apple’ın özel bir tasarımla karşılarına çıkması. Apple’ın tedarikçileri tarafından söylenene göre iPhone 8 beklentileri karşılayacak. Ayrıca paslanmaz çelik kasa ve tamamen cam tasarımla gelebilir. Bu durumda satışlar beklenenin üstünde rakamlara ulaşabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.