Ana sayfa Akıllı Telefon iPhone 8 Tasarımı Sızdırıldı!

iPhone 8 Tasarımı Sızdırıldı!

PAYLAŞ
iPhone 8 Tasarımı Sızdırıldı!

Uzun zamandır çıkmasını beklediğimiz iphone 8 tasarımı sızdırıldı! İşte merakla beklenen yeni modele dair önemli sızıntılar ve detayları.

iPhone 8 çıkmadan hakkındaki dedikodular artmaya devam ediyor. Apple’ın uzun zamandır merakla beklenen yeni akıllı telefon modeli iPhone 8’e dair yeni bir sızıntı daha ortaya çıktı. Daha öncesinde dedikodulardan ibaret olan bir çok sızıntı artık görseller ile desteklendi. Görsellere göre iPhone 8’de bir çok yenilik karşımıza çıkacak.

Samsung cephesinde Galaxy S8 modellerinin tanıtılması ile gözler Apple’a çevrilmişti. Lakin Galaxy S8 modellerinin çerçeve oranı bir hayli düşürülerek, ekran oranı büyültülmüş bir şekilde karşımıza çıkmıştı. Yeni sızdırılan görsellere göre iPhone 8’in tasarımı hakkında önemli bilgilere sahip oluyoruz.

iPhone 8 Tasarımı Sızdırıldı!

Bu yıl büyük sürprizler ile kullanıcılarının yüzünü güldürmeye hazırlanan Apple, tasarımda önemli değişiklikler yapacak. Bu değişikliklere baktığımız da iPhone 8’e ait olduğu söylenen prototip, home tuşu ve ekran boyutu hakkında bilgiler veriyor.

Apple yeni amiral gemisi iPhone 8 ile beraber yıllardır karşımıza çıkan home tuşunu kaldırarak, ekranın altına gizli bir buton koyacak. Dolayısıyla hem farklı bir tasarım, hem ince ve havalı bir görünüm karşımıza çıkacak. iPhone 7 Plus ile beraber yatay konumlandırılan çift kamera, söylentilere göre dikey yerleştirilecek. Durum böyle olunca cihazın çerçevesinde de değişiklikler yapılacak.

iPhone 8 ile beraber neredeyse çerçevesiz bir ekran karşımıza çıkacak. Apple’ın 10’uncu yılına özel tasarlayacağı cihaz, kullanıcılara farklı bir deneyim sunacak. Henüz resmi açıklama yapılmasa da kasada kullanılan materyalin değiştirilerek, daha sağlam bir alaşımın karşımıza çıkacağı da söylentiler arasında.

Sektörde bir çok yenilik ortaya çıkarken sessizliğini koruyan firmanın, yakın gelecekte tanıtacağı amiral gemisi, büyük yenilikler barındıracak. Bu yenilikler tasarım, donanım gibi kategorilerde karşımıza çıkacak. Cihaz hakkında ortaya atılan bir diğer dedikoduya göre iris tarayıcının gelecek olması.

Daha önce yayınlanan sızıntıları dikkate aldığımız zaman aşağıda gördüğümüz görüntülere benzer bir iPhone 8’in karşımıza çıkacağını söylemek mümkün. Apple daha gelişmiş bir iPhone için ne gibi çalışmalar yapıyor, hangi yenilikler ile karşımıza çıkacak bilinmez. Ancak en yakın rakibi Galaxy S8 gibi ciddi bir rakibi ortaya çıkarması sonrasında, büyük yeniliklerin karşımıza çıkacağını tahmin etmek mümkün.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.