Ana sayfa İlginç Ürünler iPhone için Selfie Çubuklu Kılıf Üretildi!

iPhone için Selfie Çubuklu Kılıf Üretildi!

PAYLAŞ
iPhone için Selfie Çubuklu Kılıf Üretildi

Apple’ın en sevilen yanlarından bir tanesi de aksesuar desteğinin çok olması. İlginç bir aksesuar: iPhone için Selfie Çubuklu Kılıf Üretildi!

Kickstarter sayesinde bir çok projenin kampanya sonrasında üretildiğini biliyoruz. Çin’de başlatılan bir Kickstarter kampanyası, başarıyla sonuçlandı. Rekor denebilecek derecede kısa bir sürede hedeflenen rakama ulaşıldı ve 1 hafta içerisinde ise üretimi gerçekleşti.

Özellikle de son 3-4 yılın en popüler kelimelerinden bir tanesi de Selfie kelimesi. İnsanlar kendilerini çekmek için ön kamerayı açıyor ve bu fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaşıyor. Günümüz de bu olayın teknoloji ile birleşmesi sonrasında Selfie Çubukları yaygınlaştı. Bu amaç doğrultusunda harekete geçen Çin menşeili bir firma da Kickstarter’da kampanya başlattı. Kampanya ile beraber iPhone 6 ve iPhone 6s modelleri için selfie çubuğu özellikli telefon kılıfı üretildi.

iPhone için Selfie Çubuklu Kılıf Üretildi!

Rekor bir süre içerisinde kampanyanın sonlanması ile beraber yine rekor bir sürede de ürünler kampanya destekçilerine gönderildi. StickBox adı altında satışa sunulan ürün, yanında selfie çubuğu gezdirmek istemeyen ancak aynı zamanda selfie meraklısı olanlar için ideal.

cubuk-2

Ürünü iPhone 6 veya iPhone 6s modellerine taktıktan sonra yan taraftaki alandan yukarı doğru kaldırırsanız kılıf selfie çubuğu şeklini alabiliyor. Amazon’da 33 dolar fiyat etiketiyle satılan ürünün kısa süre içerisinde stokları bitti. Ürün hakkında daha fazla detaya ulaşmak ve satın almak için şuradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.