Ana sayfa Akıllı Telefon AnTuTu’ya Göre iPhone SE 2 GB Ram ile Karşımıza Çıkacak!

AnTuTu’ya Göre iPhone SE 2 GB Ram ile Karşımıza Çıkacak!

PAYLAŞ

Bu senenin en merak edilen cihazları arasında olan iPhone SE 2 GB Ram ile Karşımıza Çıkacak! 1 GB Ram var iddiaları ortada dolaşırken AnTuTu açıklandı.

Apple’ın geçtiğimiz gün tanıttığı yeni iPhone modeli iPhone SE Hakkında iddialar nihayet son buldu ve lansman ile beraber tüm sorular cevaplanmış oldu. Ancak cihazın RAM’i hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyordu. Apple’ın yeni modeli iPhone SE 1 GB Ram’e sahip şeklinde haberler dolanırken, iPhone SE’ye ait olduğu söylenen AnTuTu Bencmark sonucu ortaya çıktı

AnTuTu sonucu sonrasında kafalarda yeni soru işaretleri belirdi. iPhone SE’de 1 GB Değil 2 GB Ram bulunduğunu belgeleyen AnTuTu sonuçlarına bakarak, iPhone 6s ile iPhone SE Arasında ekran dışında pek bir farkın olmadığını söylemek mümkün. İki cihazda da aynı işlemci, aynı grafik ara birimi ve aynı yazılım, aynı kamera ve RAM bulunması, küçük ekran sevenleri iPhone SE almaya teşvik edecek. AnTuTu sonucu ile iPhone SE ile iPhone 6s’in RAM’lerinin de aynı olduğu yani 2 GB RAM bulunduğu ortaya çıktı. Cihazın işlemcisi, RAM, ROM, Ekran çözünürlüğü ve kamerasına dair bilgilerin de yer aldığı AnTuTu sonucu, kafalardaki soru işaretlerini de gidermiş oldu.

AnTuTuApple’ın ürettiği cihazlar arasında ilk 2 GB Ram‘e sahip olan iPhone 6s, bir önceki cihaza göre fiyatta bariz farkla karşımıza çıkmıştı. iPhone SE tanıtıldıktan sonra, fiyatından dolayı 1 GB Ram bulunacak şeklinde söylentiler yer alırken, cihazda 2 GB Ram bulunması küçük ekran sevenlerin yüzünü güldürecektir. Fiyatı itibari ile Apple’ın ürettiği akılı telefonlar arasında ucuz fiyata sahip tek Akıllı Telefon olan iPhone SE’de 2 GB Ram olduğu henüz kesin değil. Ancak AnTuTu sonuçları doğru ise, iPhone SE 2 GB Ram ile son kullanıcıya ulaşacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.