Ana sayfa Akıllı Telefon iPhone SE Türk Telekom Mağazalarında!

iPhone SE Türk Telekom Mağazalarında!

PAYLAŞ

Yılın en merak edilen cihazlarından iPhone SE, kısa zaman önce satışa çıkmıştı. Merakla beklenen iPhone SE Türk Telekom Mağazalarında da satışa çıktı.

Apple’ın bu yıl en merak edilen cihazlarından olan iPhone SE, nihayet ülkemizde de satışa çıktı. Apple’ın özellikle de küçük ekran boyutunu seven kullanıcılar için akıllı telefon pazarına sürdüğü iPhone SE, özellikleri ve fiyatıyla ülkemizde alıcılarını bekliyor. 8 Nisan itibari ile Türk Telekom mağazalarında satışa sunulan iPhone SE, iPhone 6s ile kullanıcılardan tam puan alan alüminyum gövde, 4 inç ekranı ve 4 farklı renk seçeneği ile karşımıza çıktı.

iPhone SE Türk Telekom Mağazalarında 2

iPhone SE Türk Telekom Mağazalarında!

Gelişmiş 12 Megapiksel iSight kamera, live photos, 4k video kaydı gibi bir çok özelliği barındıran iPhone SE, Touch ID ile de kullanıcıların parmak izleri ile cihazın kilidini açabilmesini sağlıyor. En çok merak edilen konulardan bir tanesi de işlemciydi. Apple A9 64 bit işlemci de iPhone SE’de yer alıyor. iPhone SE’nin tanıtımı sonrasında Türkiye’de Apple Store sonrasında Türk Telekom’da satışa çıkması, beraberinde kampanyaları da getirdi. Türk Telekom Bireysel pazarlama Sorumlusu Hasan Dursun, “Teknoloji ile yakından ilgilenen müşterilerimizin Türk Telekomun Giga 4.5G deneyimi ile 4 inç ekran ile fiber deneyimi yaşaması adına cihazı mağazalarımızda satışa sunduk” şeklinde mesajlar verdi.

4 inç ekran boyutunu seven, güncel bir cihazın olsun diyenler var ise, iPhone SE’yi 1.999 TL’lik tavsiye edilen satış fiyatından satın alabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.