Ana sayfa iOS iPhone’da WhatsApp Araması Aktifleşmeye Başladı (Ekran Görüntüleri)

iPhone’da WhatsApp Araması Aktifleşmeye Başladı (Ekran Görüntüleri)

PAYLAŞ

Geçtiğimiz gün gelen güncelleme ile iPhone’larda WhatsApp Araması özelliği gelmişti. Ancak iOS için WhatsApp aramasının önümüzdeki haftalarda aktifleşeceği söyleniyordu. Ben de ekran görüntülerini bu yazıda sizlerle paylaşmaya karar verdim. Benim telefonumda ve muhtemelen diğer bazı kullanıcılarda iPhone WhatsApp Araması özelliği aktifleşti.

iPhone’lara WhatsApp Arama Güncellemesi Geldi başlığında detaylarıyla yazdığımız bu güncellemede dikkat çeken nokta “WhatsApp araması, önümüzdeki birkaç hafta içerisinde yavaş yavaş kullanıma açılacaktır.” şeklindeki bir bilgiydi. Tıpkı Android’lerde olduğu gibi bir test sürecinden sonra açılacak olan WhatsApp araması bende kullanılabiliyor. Ancak güncellemeyi yapan tüm arkadaşlarımı arayamıyorum. Android kullanan arkadaşlarımı WhatsApp üzerinden arayabiliyorum, iOS kullanan arkadaşlarımın sadece bir kısmını arayabiliyorum.

Tam anlamıyla ne zaman aktifleşeceği belli değil ancak eğer merak ediyorsanız ekran görüntülerini yukarıda sizlerle paylaştım. iPhone’da WhatsApp araması yapabilmek için WhatsApp konuşma penceresinin sağ üst kısmından telefon ikonuna basmanız yeterli. Gerisi zaten bildiğiniz gibi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.