Ana sayfa Apple iPhone’u Android Cihaza Çeviren Kılıf Geliştirildi!

iPhone’u Android Cihaza Çeviren Kılıf Geliştirildi!

PAYLAŞ
iPhone'u Android Cihaza Çeviren Kılıf Geliştirildi

Apple her ne kadar her geen gün güvenlik düzeyini arttırsa da yazılımcılar yeni bir açık buldu! iPhone’u Android Cihaza Çeviren Kılıf Geliştirildi!

Teknoloji dünyası her geçen gün daha da gelişiyor. iPhone cihazların gelişmesi ile beraber kullanıcılar her ne kadar halinden memnun olsa da, bazı kullanıcılar da cihazlarında Android çalıştırmayı istiyor. iOS işletim sistemi kapalı olduğu için maalesef farklı bir cihazda kullanmak pek mümkün değil. Ancak yeni geliştirilen bir kılıf sayesnde iPhone kullanıcıları Android deneyimi yaşayabilecek.

Apple Watch’a Windows 95 yükleme işlemlerinden sonra en ilginç olanı ve en merak edileni sonunda Tendigi Engineering tarafından tanıtılan bir ürün tarafından yazılım geliştiricilerinin sınırı olmadığını bir kez daha kanıtlamış oldu. Apple Watch’a Windows 95 yükleyip çalıştıran Tendigi Engineering, iOS işletim sisteminde bulunan bir açık sayesinde iPhone cihazlara Android yüklemeyi başardı.

iPhone’u Android Cihaza Çeviren Kılıf Geliştirildi!

Sağda solda gördüğümüz halk tabiri ile çakma iPhone’larda Android yer alıyordu. Çünkü herhangi bir değişiklik yapmadan sisteme direk Android yükleniyordu. Ancak şimdilerde orjinal iPhone’da Android çalıştırıldı. Herkesin merak ettiği konu ise Apple’ın bu zamana kadar iOS güncellemeleri ile beraber güvenlik sorunlarını düzeltmesi sonrasında hala nasıl açık bulunduğuydu. İş yazılımcıların eline düşünce, açık bulmak pek zor olmamış gibi görünüyor. Sadece 1 dakikalık işlemle iPhone Android cihaza çeviriliyor.

Peki Kılıf nasıl çalışıyor? Kılıf aslında bir ana karta sahip diyebiliriz. Yani standart bir telefondan farkı, ekranının bulunması. Kılıf görünümlü sistemde, aslında RAM, işlemci, grafik birimi bulunuyor. 2 GB Ramlı kılıf, iPhone’a bağlandığı ve firmanın uygulaması çalıştırıldığı anda Android cihaz çalışmış oluyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.