Ana sayfa Dizi Marvel’in Yeni Dizisi Iron Fist Setinden Görüntüler Paylaşıldı!

Marvel’in Yeni Dizisi Iron Fist Setinden Görüntüler Paylaşıldı!

PAYLAŞ

Marvel seneye oldukça iddialı bir giriş yaptı. Son zamanlar da daha da popüler hale gelen Marvel’in Yeni Dizisi Iron Fist Setinden Görüntüler Paylaşıldı!

Marvel ve Netflix’in ortak çalışması sonrasında ortaya çıkan yeni dizi : Iron Fist dizisi gerek sosyal medya da gerek televizyon aleminde oldukça merak ediliyordu. Dizi hakkında bir çok iddia ortaya atılmışken, Diziye ait ilk görseller bugün paylaşıldı. Daredevil ve Jessica Jones dizileri ile oldukça iyi bir çıkış sağlayan Marvel, hayranlarını üzmeden iddialı bir dizi ile karşımıza çıkacak.

Marvel’in Netflix için hazırlamış olduğu 2 yeni seri şu anda yapım aşamasında. Bu iki seriden birisi, Iron Fist diğeri ise Luke Cage. Marvel, Netflix serilerindeki kahramanları izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni dizilerden Iron Fist’in ilk görselleri geçtiğimiz gün paylaşıldı.

Marvel’ın Yeni Dizisi Iron Fist Setinden Görüntüler!

Paylaşılan görsellere baktığımız zaman Game Of Thrones’da karşımıza çıkan Finn Jones, Iron Fist’de rol alacak. Sosyal medya da Marvel’in karakter seçimi oldukça çok konuşulmuş, hatta Marvel’in yanlış bir tercih yaptığını söyleyenler dahi olmuştu. Finn Jones’un yer alacağı Iron Fist setinden gelen görsellere bakılırsa, bu konuşmaların odağındaki karakter, diziye oldukça uymuş.

Iron Fist her ne kadar uzak doğu kökenli bir karakter olsa da, dizinin konusu ile gerçekten de uyumlu olduğunu söylemek mümkün. Dizinin setinden gelen ilk görüntülerden de bunu anlayabilirsiniz ;

Iron Fist Setinden Görüntüler 1 Iron Fist Setinden Görüntüler 2 Iron Fist Setinden Görüntüler 3 Iron Fist Setinden Görüntüler 4

Iron Fist Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Finn Jones’un da yer alacağı Iron Fist dizisinin ne zaman yayınlanacağı konusunda henüz net bir tarih verilmedi. Ancak dizinin gelecek sene tamamlanarak, NetFlix’de yayınlanacağı bilinenler arasında. Ancak, umuyorum ki ilerleyen günler de dizi hakkında detaylar geldiğinde, yayınlanacağı tarih hakkında da bilgi edinebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.