Ana sayfa Sosyal Medya İsmail YK Allah Belanı Versin Klibinde Ferrari Parçaladı!

İsmail YK Allah Belanı Versin Klibinde Ferrari Parçaladı!

PAYLAŞ

Geçtiğimiz günlerde İsmail YK eski şarkısına yeni bir cover yaptı. İsmail YK Allah Belanı Versin Klibinde Ferrari Parçaladı!

Türk pop müziğinde önemli bir yere sahip olan İsmail YK‘yı neredeyse hepimiz tanırız. Müzik sektöründe bir takım yenilikler meydana geliyor, bu yeniliklere uymakta sanatçıların görevi oluyor. İsmail YK, en son Allah Belanı Versin isimli şarkısını yeniden seslendirerek bu şarkısının Rock versiyonu ile karşımıza çıktı. Şarkının pop türündeki türünden sonra Rock cover’ının gerçekten daha iyi olduğunu söyleyebiliriz.

İsmail YK ilk olarak 2006 senesinde Allah Belanı versin şarkısına klip çektiğinde burada Alfa Romeo’nun bir aracını parçalamıştı. Ancak 10 yıl sonrasında yani Allah Belanı Versin 2016 Rock versiyonunda İsmail YK Ferrari aracı parçalıyor. Klipte ilginç bir şekilde karşımıza çıkan İsmail abimiz, dövüş sahneleri, sözlü sataşma sahneleri ve cezaevi sahneleri ile karşımıza çıkıyor. Ancak klibi izlediğimizde en dikkat çekenin Ferrariyi parçaladığı sahne olduunu söyleyebiliriz. İsmail YK, karısından boşanmadan önce satın aldığı Ferrari ile tam gaz ilerlerken duruyor ve eski anılarını hatırlattığı için Ferrari’nin camına önce beyzbol sopasıyla, daha sonrasında ise levye ile dalıyor. (Dakika olarak 05.00’de başlıyor)

Sadece 10 sene içerisinde Türk pop müziğinde bu tarz yeniliklerin olması ve ilginç kliplerin ortaya çıkması gerçekten mutlu edici. İsmail YK Allah Belanı Versin Rock versiyonunun klibini izlediyseniz, içinizin gitmemesi normal değil, ben izlerken gerçekten de içim gitti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.