Ana sayfa Editörden Sonunda Beklenen Oldu ! Jailbreak Yapmadan Tweak Yükleyin

Sonunda Beklenen Oldu ! Jailbreak Yapmadan Tweak Yükleyin

PAYLAŞ

Apple’in kendi işletim sistemi iOS’u özelleştirmek için Jailbreak işlemi yapmadan tweak yükleyin ! Extensify ile Jailbreak Yapmadan Tweak Yükleyin !

Jailbreak yapılmamış bir iPhone’a nasıl tweak yükleneceği herkesin merak ettiği bir konuydu. Extensift isimli bir uygulama, cihazınızı Jailbreak yapmadan tweak yüklemenize olanak sağlıyor. Jailbreak yapmadan Tweak Yükleyebilirsiniz ! Jaibreak işlemi ile beraber, iOS işletim sistemli cihazlarımızı daha da özelleştirebiliyoruz.

Apple’ın kendi işletim sisteminde sadece Apple’ın sunduğu özellikler varken, bu işletim sistemine Jailbreak işlemi yaptıktan sonra daha da özgür bir hale geliyor ve dışarıdan cihazımıza farklı özellikler, uygulamalar vs. yükleyebiliyoruz. Aslında bir nevi, Jailbreak işlemi ile beraber cihazlarımızı daha da kişiselleştirebiliyoruz. iOS 9.1 güncellemesinden sonra kullanıcılar Jailbreak yapamıyor, bir çok sorun oluşuyordu ki, Apple Jailbreak işlemlerine imkan veren tüm güvenlik açıklarını bu güncelleme ile kapattı.

iOS 9.2.x, iOS 9.3 sürümleri için Jailbreak kurulum paketlerini bekleyenlere özel bir uygulama yayınlandı. Bu uygulama sayesinde iOS cihazımıza çok kolay bir şekilde tweak yükleyebiliyoruz. Extensify uygulaması kendi bünyesinde, Twitter, Whatsapp, Facebook, Youtube, Vine ve Snapchat gibi günümüzün en çok kullanılan uygulamaları özelleştirebileceğimiz Tweak’ler barındırıyor.

Site adresi Jailbreak Yapmadan Tweak YükleyinExtensify ile Jailbreak Yapmadan Nasıl Tweak Yüklenir ?

Bu Tweakleri yüklemek ise oldukça basit. Yapmamız gereken işlemler sadece 5 adımda gerçekleştirebiliyoruz. Sizde 5 Adımda Jailbreak Yapmadan Tweak Yükleyin ;

1. Adım : Extensify’in resmi internet sitesine safari aracılığıyla şuradaki bağlantı üzerinden giriş yapın. Sayfanın yüklenmesini bekleyin.
2. Adım : Sayfa tamamen yüklendikten sonra Apply For Code seçeneğinin çıktığını göreceksiniz. Bu seçeneği kullanarak mail adresinizi yazın ve daha sonrasında Apply butonuna basın.
3. Adım : Extensify üzerinden verdiğimiz mail adresimize giriş yaparak, uygulamanın yolladığı kodu kopyalayın ve tekrar Extensify sitesine giriş yapın. Burada Enter Code butonuna basın ve mail adresinize gelen kodu buraya yapıştırın.
Sertifika Jailbreak Yapmadan Tweak Yükleyin4. Adım : Extensify kodunu yapıştırdıktan hemen sonra ödeme yapabileceğimiz bir adım bizleri bekliyor olacak. Burada gerekli ödeme bilgilerini girdikten sonra sertifika kurulum ekranı gelecek. Sertifika kurulumuna evet dedikten sonra, uygulama otomatik olarak ana ekranda yer alacak. Uygulama simgesi ana ekrana gelecek.
5. Adım : Artık çok kolay bir şekilde tweak yükleyebilirsiniz ! Popüler uygulamaları daha da kişisel hale getirmek için, bir çok tweak burada yer alıyor olacak. Mağaza üzerinden seçtiğiniz tweakleri çok kolay bir şekilde cihazınıza Jailbreak yapmadan yükleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.