Ana sayfa Editörden Jerome Jarre Türkiyeye Geldi Bıyık Peşinde Koştu!

Jerome Jarre Türkiyeye Geldi Bıyık Peşinde Koştu!

PAYLAŞ

Dünya da en çok tanınan Vine ve Youtube fenomeni Jerome Jarre Türkiyeye Geldi, İstanbul sokakların da Bıyık Peşinde Koştu! İşte Jerome’nin Türkiye videosu.

Jerome Jarre Türkiyeye Geldi! Komik bir videoyu Youtube kanalında yayınladı. Bıyık takıntısı ile izleyenleri gülme krizine sokan Jerome Jarre, son videosunda ülkemizin güzelliklerine ve aynı zaman da bıyıklı amcalara yer verdi. Vine ve Youtube’da çektiği videolar ile karşımıza çıkan Jerome, tüm dünya da aktif bir hayran kitlesine sahip. Farklı tarzlarda çektiği videolarla ilgiyi üzerine çeken Jerome son olarak Türkiye’ye geldi ve İstanbul da komik bir video ile karşımıza çıktı.

Jerome Jarre Türkiyeye Geldi Bıyık Peşinde Koştu!

İlk olarak istanbul sokakların da bir adres sormasıyla video çekti, daha sonrasında ise sokakta gördüğü bıyıklı kişilerle video çekti. Komik ve bir hayli dikkat çekici olan video da ülkemizin farklı lezzetlerine ve sadece bizim ülkemize ait bazı değerlere de yer verdi. Mısır çarşısında bağıran esnafla beraber bağıran, sokakta gördüğü bıyıklara dokunan, sokaktaki tezgahtardan ürün alıp, polisle selfie çeken Jerome’nin komik videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz ;

Muhtemelen Türk Hava Yollarının sponsorluğu ile Türkiyeye gelen Jerome’nin Video da en komik sahnelerinden bir tanesi de otobüs kapısına hızlı bir şekilde koşuyor olması. Otobüsün kapısını açan Şoförün ne var ne var? demesi sonrasında şoförün bıyığına dokunması, beni benden aldı. Teşekkürler Jerome Jarre!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.