Ana sayfa Dünyadan Justin Bieber Tekme Tokat Kavga Ederken Görüntülendi!

Justin Bieber Tekme Tokat Kavga Ederken Görüntülendi!

PAYLAŞ
Justin Bieber Tekme Tokat Kavga Ederken Görüntülendi

Dünyaca ünlü pop star Justin Bieber Tekme Tokat Kavga Ederken Görüntülendi! Hayranları sosyal medya da destek mesajları yağdırdı.

Amerikanın dünyaca ünlü startının karıştığı kavga amatör kamera tarafından kaydedildi. Olayın sosyal medyaya yansıması sonrasında tüm basın mensupları görüntüleri yayınladı ve Bieber hayranları sosyal medyada adeta deprem etkisi yarattı.

NBA Finalini izlemek için Cleveland’da bir otele giden Justin Bieber burada henüz açıklanmayan birisi ile tekme tokat kavga ederken görüntülendi.

Justin Bieber Tekme Tokat Kavga Ederken Görüntülendi!

Warriors serisinin 3. maçını izlemek için otele giden Justin bieber’in otelde bir takım kişilerle tartışma yaşadığı, daha sonrasında ise tartışmanın büyüyüp tekme tokatlı kavgaya dönüştüğü biliniyor.

Olayın nasıl ve neden başladığı konusunda herhangi bir bilgi yok. Ancak saldırının yapıldığı sırada kamerayla kavgayı görüntüleyen kişi görüntüleri basına servis ettikten sonra özellikle de twitter’da Justin Bieber hayranları tag açtı açılan tag dünya gündemine yerleşti. Binlerce Bieber hayranı tweet atarak destek verdi.

Belirtilenlere göre, Justin Bieber oteldeyken alkol almış, alkolün etkisiyle otelde bulunanlar ile tartışmış. Daha sonrasında ise bu şekilde bir durum ortaya çıkmış. Olayı Justin Bieber başlattığı ve yaralanan olmadığı içinde polis çağırılmadığı da iddia edilenler arasında. Geçtiğimiz haftalar da yeni albümünü çıkaran sanatçının bu şekilde bir olay yaşaması aslında şaşırtıcı değil. Lakin daha öncesinde de kavga da görüntülenmişti.

Şimdilerde yaşanan bu kavga da şiddet biraz daha artmış gibi. Olay hakkında henüz net bilgiler olmadığı için bu konuda yorum yapmak için erken olabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.