Ana sayfa Sosyal Medya Kadıköy Belediyesinden Bodrum Belediyesine Esprili Yanıt!

Kadıköy Belediyesinden Bodrum Belediyesine Esprili Yanıt!

PAYLAŞ
Kadıköy Belediyesinden Bodrum Belediyesine Esprili Yanıt

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan belediyelerden Kadıköy Belediyesinden Bodrum Belediyesine Esprili Yanıt! Detaylar haberimizde.

Bayram tatili olan 9 gün bitti. 9 Günlük bayram tatili sonrasında tatilcilerin memleketlerinden dönüşü ile trafikler oluştu, yollar adeta kilitlendi. Tatilcilerin bayram boyunca yoğun ilgi gösterdiği Bodrum’da da trafik adeta durma noktasına kadar geldi. Bodrum’da bayram boyunca kalıp 9 gün sonrasında İstanbul’a ve yurdun dört bir yanına gidenler belediyenin gözünden kaçmadı.

Bodrum belediyesi tatilcilerin gösterdiği yoğun ilgiyi Twitter’da paylaştı. Ancak bu paylaşım esprili bir şekilde yapıldı. Bodrum Belediyesi twitter hesabından esprili bir şekilde tatilcilerin dönüşünü gösteren bir fotoğrafı tweetine ekledi. Ortaya da Kadıköy Belediyesinden Bodrum Belediyesine Esprili Yanıt çıktı. Detaylar ise şu şekilde;

Kadıköy Belediyesinden Bodrum Belediyesine Esprili Yanıt!

Bodrum belediyesi tweet ile beraber fotoğrafı da İstanbulda ki Kadıköy belediyesine gönderdi. Zaten olaylar da bundan sonra başladı. Her iki belediyenin de sosyal medya ekipleri bazen komik cevaplarıyla takipçilerinin yüzünü güldürüyor. Yine aynı bir durum karşımıza çıktı.

Kadıköy belediyesine gönderme yapan belediye, “Hazır mısınız @kadikoybelediye ? geri dönüyorlar” şeklinde bir cümle kullanıldı. Fotoğraf ile beraber gönderilen tweet’e yanıt gecikmedi. Espriye karşılık bir espri de Kadıköy belediyesinden geldi. Yine fotoğrafla cevap veren Kadıköy Belediyesi, “Bu sabah dönenleri böyle karşıladık” cümlesini kullanarak fotoğrafı ekledi. 2 Belediyenin attığı tweetler de oldukça büyük bir ilgi gördü.

Sosyal medyaya oldukça önem veren belediyelerin bu tarz paylaşımları özellikle de twitter da bir hayli dikkat çekiyor. Sosyal medyanın önemini anlayan belediyeler bu tarz durumlara özel ekiplerini oluşturuyor ve her an hazır bir şekilde sosyal medya da görevlendiriliyor. Bu tarz durumları umarız ki daha çok görürüz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.