Ana sayfa Akıllı Telefon Katlanabilir Ekran Gerçek Oluyor

Katlanabilir Ekran Gerçek Oluyor

PAYLAŞ

Samsung’un katlanabilir ekran hayali gerçek olmaya başlıyor. Yaygın kullanım için de hazırlanan Samsung’un planları bu ekran teknolojisinin patentinin alınmasından sonra hız kazanmaya başladı. 7 Temmuz’da katlanabilir ekran teknolojisi için patent onayı alan Samsung, bu ekranları LCD ve OLED olarak iki parça olarak üretecek yani televizyonlarda ve tabletlerde karşılaşacağımız anlamına geliyor.

Geçtiğimiz yıl 2015’te görmemizin sürpriz olmayacağını müjdeleyen Samsung CEO’su, yeni Galaxy tablet modellerinden birinde kullanmayı planlıyor yeni nesil ekran teknolojisini.

Gelen bilgilere göre Samsung, görünmez sanal tuşlar eklemeyi planlıyor. Farklı komutlarla farklı uygulamaları açan sanal tuş takımına sahip olacak yeni akıllıları Samsung’un inovatif atılımlarıyla değişecek.

Kıvrılabilir ve katlanabilir ekran teknolojisinin gerçek olmasına birkaç yılımız kaldı diyebiliriz. Bakalım Samsung’un katlanabilir ve kıvrılabilir ekran teknolojisi karşımıza hangi amirallerde çıkacak ve başka firmalar da bu furyaya katılacak mı merakla bekliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.