Ana sayfa Akıllı Telefon Katlanabilir Ekranlı Telefon: Galaxy X Geliyor!

Katlanabilir Ekranlı Telefon: Galaxy X Geliyor!

PAYLAŞ

Samsung’un merakla beklenen yeni amiral gemi telefon modellerinden Katlanabilir Ekranlı Telefon: Galaxy X geliyor! işte cihazın detayları.

Samsung Galaxy X modelinin yolda olduğunu bildirdi. Samsung’un önümüzde ki sene satışa sunacağı amiral gemisi yol haritası sızdırıldı. Bu sızdırılan modeller arasında en çok göze çarpan ise 4K, katlanabilir ekranlı Galaxy X oldu.  Bu senenin gözde telefon modellerinden biri olacağa benzeyen bu model şimdiden merakla beklenmeye başlandı. İnşallah bekleyen insanların beklentisini boşa çıkarmayacak şekilde bir telefon olur.

Samsung şirketinin ismine yakınlığı ile bilinen ve daha önce sağlam sızıntılarla karşımıza çıkan Sammobile, şimdide şirketin 2017 yılı için oluşturduğu yol haritasını sızdırdı.

Bu bilgilere göre şirket önümüzde ki yıl amiral gemisi olacak şekilde tam 5 adet telefon çıkaracak. Bildiğiniz gibi normal şartlarda Galaxy S serisine ait iki modelle birlikte bir yeni Note telefonu görüyorduk. Eğer sızdırılan bilgiler doğru çıkarsa Samsung önümüzdeki yıl 5 amiral gemisi birden satışa sunacak. Yılın ilk yarısında Galaxy S8 ve Galaxy S8 Edge , ikinci yarısında ise Galaxy Note 7 ve Galaxy Note 7 Edge. Peki 5. telefonun modeli ne?

Katlanabilir Ekranlı Telefon Galaxy X
Katlanabilir Ekranlı Galaxy X’i temsili fotoğraftır. Gerçeğini yansıtmayabilir.

Katlanabilir Ekranlı Telefon: Galaxy X

Samsung şirketinin uzun süredir katlanabilir telefon üzerinde çalıştığını hepimiz biliyoruz. Bu kadar çalışmanın bir sonucu olmalı tabiki de. Sızdırılan yol haritasına göre bu beklenen model Samsung Galaxy X adıyla 2017 yılında bekleyenleriyle buluşacak. 4K ekran çözünürlüğü sunacak olan telefon, katlanabilir yapısıyla şu ana kadar gördüğümüz akıllı telefonlardan fazlasıyla farklı olacak.

Cihazın şu anlık bu bilgilerin dışında işlemci veya diğer teknik detaylarıyla ilgili henüz tam bir bilgi elimize geçmedi. Eğer en ufak bir bilgi elimize geçerse anında sizinle paylaşacağız. Bakalım sızan yol haritası önümüzde ki yıl gerçeğe dönüşebilecek mi?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.