Ana sayfa Akıllı Telefon Kavisli Ekrana Sahip Olacak HTC 11 Sızdırıldı!

Kavisli Ekrana Sahip Olacak HTC 11 Sızdırıldı!

PAYLAŞ

HTC tarafında gelecek yıl karşımıza çıkması beklenen ve Kavisli Ekrana Sahip Olacak HTC 11 Sızdırıldı! HTC 11 ilk sızıntıları bakın ne tür bilgiler veriyor.

HTC’nin 2017 yılında tanıtması beklenen yeni amiral gemisi olacak akıllı telefon modeline dair detaylar gelmeye başladı. HTC 10 modeli ile büyük bir çıkış yakalayan firma, satışlarını arttırdı. Aynı zamanda kullanıcılardan geri dönüşler almaya başladı. Kullanıcıların bir çoğu ısınma problemini bildirmesi ile tüm gözler yeni cihaza dikildi.

HTC 11’in önümüzdeki yıl tanıtılacağını biliyoruz. Ancak bu zamana kadar cihaz hakkında sızıntılar yapılmamıştı. Google Pixel cihazların üretimini yapan HTC, bir yandan da kendi cihazı için çalışmalara başladı. HTC 11 ile önümüzdeki sene kullanıcıların karşısına çıkacak olan firmanın, şimdiden ilk sızıntıları gelmeye başladı.

Kavisli Ekrana Sahip Olacak HTC 11 Sızdırıldı!

Çin’in en popüler sosyal ağlarından olan Weibo’da ortaya atılan bilgilere göre HTC 11 adıyla piyasaya çıkacak. Cihaz aynı zamanda 2560 x 1440 ekran çözünürlüğüne sahip olurken, 5.5 inç ekran boyutu da cihazla beraber karşımıza çıkacak. Çift taraflı kavisli ekran, HTC 11 ayrıca Galaxy S7 edge gibi kavisli ekrana sahip olacak, QHD ekrana yer verilecek.

cinnn

12 MP arka kamera, 8 Megapiksel ön kameranın da HTC 11 ile beraber karşımıza çıkabilir. Ayrıca, cihaz ile ilgili en çok sorulan sorulardan birisi de çift kameralı olup olmayacağıydı.

Bu konuda henüz net ifadeler olmasa da HTC 11’in çift kamera ile gelmeyeceği söyleniyor. Cihaz hakkında ortaya çıkan bu sızıntıların HTC’nin ekran tedarik ettiği firmalardan geldiği söyleniyor. Ancak bunun sadece bir söylentiden ibaret olduğunu da ekleyelim. İlerleyen zamanlar da daha net ifadeler kullanmak mümkün olabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.