Ana sayfa İnternet KFC Kızarmış Tavuk Kokulu Güneş Kremi Dağıtıyor!

KFC Kızarmış Tavuk Kokulu Güneş Kremi Dağıtıyor!

PAYLAŞ
KFC Kızarmış Tavuk Kokulu Güneş Kremi Dağıtıyor!

Ülkemizdeki en popüler fastfood zincirlerinden olan ve kızarmış tavuklarıyla ünlü KFC Kızarmış Tavuk Kokulu Güneş Kremi Dağıtıyor! İşte detaylar.

Uzun adıyla Kentucky Fried Chiken kısa adıyla KFC, bu zamana kadar görmüş olduğunuz tüm kampanyaları unutturacak bir kampanya ile karşımıza çıktı. KFC yaz aylarına girmemiz ile beraber firmaların başlatmış olduğu kampanyalara bir yenisini daha ekledi. Kızarmış tavukları ile ülkemizde de bir hayli popüler olan KFC, kızarmış tavuk kokulu güneş kremi üretti.

Ürettiği kızarmış tavuk kokulu güneş kremleri sadece 3.000 adet karşımıza çıktı. Kendi sitesinde bu ürüne dikkat çeken firma, viral reklamını yapmak istedi. 30 faktörlü kızarmış tavuk kokulu güneş kremini ücretsiz olarak sitesinde dağıttı. Bu zamana kadar gördüğümüz tüm kampanyaları unutturan bu kampanya ile beraber farklı evlere 3.000 adet kızarmış tavuk kokulu güneş kremini dağıttı.

KFC Kızarmış Tavuk Kokulu Güneş Kremi Dağıtıyor!

Hem viral reklam, hem de halka hizmet etmek isteyen KFC bu hareketi sonrasında sosyal medyanın gündemine otururken 3.000 adetten 1’ini alamayan kişiler ise güneş kreminin kokusunu merak etti. Kampanya başlamasından kısa bir süre sonra son buldu. Çünkü oldukça yoğun bir katılım gerçekleşti. Daha öncesinde gördüğümüz güneş kremlerinin aksine farklı bir koku ve görünüşe sahip olan bu krem aynı zamanda KFC’nin meşhur dayısını da barındırıyor.

Amerika için aktif olan kampanya henüz Türkiye de geçerli değil. Ancak ilerleyen zamanlarda KFC’nin bu tarz kampanyalarla karşımıza çıkacağı sinyallerini de almadık değil.

Resmi sitesi ile şuradaki linkten güneş kremini dağıtan firma, yukarıdaki şekilde bir de tanıtım videosu oluşturmuş. Aramızda hiç üşenmediler mi acaba diye soranlar olacaktır mutlaka. Ancak bu şekilde bir kampanya ile bir çok yer de özellikle de yazın viral reklam yapılmış olacak. Bir de bu açıdan bakmak gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.