Ana sayfa Akıllı Telefon Kırmızı iPhone 7 Modelleri Satışa Sunuldu!

Kırmızı iPhone 7 Modelleri Satışa Sunuldu!

PAYLAŞ
Kırmızı iPhone 7 Modelleri

Apple’ın merakla beklenen yeni sürprizi nihayet ortaya çıktı. Son günlerde Apple tarafından yeni iPhone 7 modelinin satışa sunulacağına dair haberler paylaşılıyordu. Apple son noktayı koydu ve kırmızı iPhone 7 modelleri satışa sunuldu. Product Red kapsamında kırmızı renk cihazlar satışa sunuldu.

Sürprizin gelişi, bir çok Apple kullanıcısını heyecanlandırdı. Apple, online alışverişi kapatarak kullanıcılarına bir sürpriz hazırladığını duyurdu. İlk söylentilere göre yeni iPad modelinin satışa sunulacağı söylendi. Ancak aradan geçen 1 saat sonrasında yeni iPhone 7 ve iPhone 7 plus modelleri satışa sunuldu.

Kırmızı iPhone 7 Modelleri Satışa Sunuldu!

Türkiye’de 24 Mart 2017 tarihinde saat 18:01’de siparişlere açılacak olan özel seri iPhone modelleri, sınırlı sayıda satılacak. Apple’ın katıldığı HIV/AIDS mücadele programı kapsamında özel kırmızı renkli iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri hazırlandı.

Product Red cihazlar arasında yer alan yeni modellerin gelirinin bir bölümü The Global Found’a aktarılacak ve AIDSile mücadeleye destek olunacak.

Yeni iPhone 7 modellerinin yanı sıra, Apple Store’da iPhone SE modelinde de güncellemeler oldu. 16GB ve 64GB’lık iPhone SE’lerin satışı durduruldu ve yerlerine 32GB ve 128GB olmak üzere 2 model eklendi. iPhone SE satın almak istediğinizde 2.399 TL veya 2.899 TL ödemeniz gerekecek. Ancak iPhone SE modellerinin Product RED cihazları arasında yer almadığını belirtelim.

Kırmızı renkli iPhone 7 modellerini şuradaki bağlantıya tıklayarak, belirtilen tarihler sonrasında satın alabilirsiniz. Apple ilerleyen zamanlarda farklı depolama seçenekleriyle yeni renkli iPhone modellerini satışa çıkarır mı onu da hep beraber göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.