Ana sayfa Akıllı Telefon Kıvrımlı Ekrana Sahip Galaxy Note Edge’nin Dudak Uçuklatan Fiyatı

Kıvrımlı Ekrana Sahip Galaxy Note Edge’nin Dudak Uçuklatan Fiyatı

PAYLAŞ

IFA 2014’e damgasını vuran akıllı telefonlardan bir tanesi olan Galaxy Note Edge’nin satışa çıkacağı tarih yaklaşıyor. Ülkemize ne zaman geleceği belli olmayan Galaxy Note Edge’ye ait bir fiyat iddiası ortalığı karıştırdı.

Jack_Zhu Nijie rumuzuna sahip bir Weiobo kullanıcısı tarafından açıklanan fiyat adeta dudak uçuklatıyor. Henüz Samsung tarafından resmi bir açıklama yapılmamış olsa da Jack_Zhu Nijie isimli kullanıcının iddiasını destekleyici bazı örnekler mevcut.

28 Eylül tarihinde Çin’de satışa çıkacak olan Galaxy Note Edge’nin fiyatının 1139 $ olacağını iddia eden Weiobo kullanıcısı bu iddiasını daha önceki Samsung cihazlarına uygulanan fiyat politikasıyla destekledi. China Mobile isimli operatör şirketinde çalıştığını iddia eden kullanıcının bu paylaşımı kısa süre sonra Weiobo’dan kaldırılmış olsa da teknoloji basını bu fiyatı gündemlerinden eksik etmiyor.

yamuk-ekranli-samsung-telefon

China Mobile’ın Galaxy Note Edge için hangi düzeyde bir fiyat belirleyeceği halen daha bilinmiyor ancak söz konusu operatör şirketinin Galaxy Note 3 modelini geçtiğimiz yıl 880 Dolara satışa çıkardığını biliyoruz.

Şayet bu kullanıcının iddiası doğruysa, Galaxy Note Edge’yi Çin dışında başka ülkelerde de 1000 Doların üzerinde bir satış fiyatıyla göreceğiz. Ülkemizdeki vergilerinde bu 1000 doların üzerindeki fiyata uygulanacağını düşünürsek Galaxy Note Edge rahatlıkla 3000 TL seviyelerine ulaşacaktır. Son olarak eğimli bir ekrana sahip olan Galaxy Edge’nin ülkemizde ne zaman satışa çıkacağının belli olmadığını belirtelim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.