Ana sayfa Akıllı Telefon Kodak Android Telefon Çıkarıyor!

Kodak Android Telefon Çıkarıyor!

PAYLAŞ

Bugün şaşırtıcı bir haber ortaya çıktı ve fotoğraf konusunda ünlü şirket Kodak Android telefon pazarına giriyor. Üstelik Kodak’ın ürettiği telefonu CES 2015 fuarında göreceğiz. Kodak Android telefon, standart bir akıllı telefondan ziyade daha çok Samsung Galaxy Zoom ailesi gibi fotoğraçılık yönü geliştirilmiş bir telefon olacak.

Yani önümüzdeki sene dev fotoğraf makinesi üreticisini telefon ve tablet pazarında göreceğiz. Tahmin edeceğiniz gibi bu firmanın ürettiği modeller de daha çok fotoğrafçılık odaklı olacak. CES’te tanıtılacak akıllı telefon ve tabletlerin 4G özelliğe sahip olması bekleniyor ve muhtemelen yılın sonlarına doğru satışa sunulacaklar.

Kodak Android Telefon
Kodak Android Telefon

Kodak Android Telefon Ne Zaman Çıkacak?

Hem tasarımda, hem kullanım kolaylığında oldukça iddialı olan Kodak telefonlarıyla ilgili maalesef şu an elimizde pek fazla bilgi bulunmuyor. CES 2015’i beklemekten başka çaremiz yok. Ancak yukarıdaki fotoğraftan da anlayabileceğimiz gibi Kodak üretimi Android telefon alışılmışın dışında bir formatta olacağını söylebiliriz.

Söz konusu cihazı şimdilik sadece Kodak Android telefon olarak tanımlayabiliyoruz. Herhangi bir teknik özellik bilgisi bulunmuyor fakat firmanın bu işe sadece donanımsal anlamda değil aynı zamanda yazılımsal anlamda fotoğrafçılık alanındaki mobil uygulamalarla da gireceğini tahmin ediyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.