Ana sayfa Oyun Korku Oyunu Outlast’i Sadece 1 Dolara Satın Alın

Korku Oyunu Outlast’i Sadece 1 Dolara Satın Alın

PAYLAŞ

Bir site üzerinden Hayır kurumuna bağışlanacak bir kampanya başlatıldı. Korku Oyunu Outlast’i Sadece 1 Dolara Satın Alın

Oyun dünyasında korku oyunu denildiğinde akla ilk gelenlerden biri olan Outlast, Humble Dumble kampanyası sonucunda sadece 1 dolara satın alınabiliyor. Ayrıca 1 dolara satın aldığınızda Outlast oyunun yanında 2 adet oyunda hediye ediliyor. Red Barrels tarafından kurgulanan ve geliştirilen korku/survivor oyunu Outlast’ta bir kampanya yapıldı. Bu kampanya sonucunda normalde Steam üzerinden 31 TL gibi bir fiyatla oyunculara hitap eden oyun, sadece 1 dolara üstelik yanında iki oyun ile beraber kullanıcılarını bekliyor. Kampanyadan bir çok oyuncu faydalandı. Korku Oyunu Outlast’i Sadece 1 Dolara Satın Alın

Birçok Twitch ve Youtube yayıncısının yaptığı yayınlarda belirlenene kadar, en çok bağış alan oyunlardan bir tanesi de Outlast. Muhteşem senaryosu ve inanılmaz sesleriyle, korkuyu tam anlamıyla yaşatan Outlast, sürükleyici hikayesiyle de korkunun yanı sıra, oldukça iyi bir hikayeye de sahip. Humble Bundle’a ait Humble Indie Bundle 2016 paketinde yer alan Outlast, 1 dolarla alıcı bulurken, kampanyanın bulunduğu internet sayfasında kaç kişinin site üzerinden oyunu satın aldığını da görebiliyoruz. Bu paket’in aslında fiyatı 1 dolar değil. Paketin fiyatını siz belirliyorsunuz, en düşük ücret ise 1 dolar. Buradaki bağlantı üzerinden oyunu satın alabileceğiniz sayfaya gidebilirsiniz. Bu sayfaya girdiğinizde en altta bulunan pay what you want yani ne ödemek istersen butonuna tıkladığınızda minimum 1 dolar yazarak kendi fiyatınızı belirleyebilirsiniz. Ayrıca Humble Indie Bundle üzerinden satılan bu pakete 6  dolardan fazla ödeme yaparsanız, site yanında da hediyeler veriyor.

Korku Oyunu Outlast'i Sadece 1 Dolara Satın Alın 2

Pakette Sadece Outlast Yok – Hediyeler de Var !

Outlast’in yanı sıra Never Alone ve Retro City Rampage DX’in de bulunduğu paketi minimum 1 dolara satın alarak, ödeme işleminizi yapabiliyorsunuz. Böylelikle oyunu steam gift koduyla hesabınıza ekleyebiliyorsunuz. Satıştan elde edilecek meblağnın hayır kurumuna gideceğini ve eğer ki 1 dolar değil de 6.15 dolar öderseniz de Trine 3: The Artifacts of Power, Door Kickers ve yeni eklenen oyunları da satın alacağınızı unutmayın. Kampanya dahilinde satın aldığınız pakete minimum 1 dolar ödeme yapabiliyorsunuz, böylelikle hem oyun alabiliyor hemde hayır kurumuna gidecek olan meblağ’da sizin de payınız oluyor.

Kampanyanın Humble Indie Bundle 2016 Kampanyasının 10 gün sonra sona ereceğini de hesaba katarsak, oldukça yüksek bir meblağ böylelikle hayır kurumuna bağışlanacak. Aslında bağış toplanırken, bu şekilde kampanyaların düzenlenmesi ve insanları da bağış yapmaya teşfik etmekte oldukça güzel bir hareket olmuş.

:: Humble Bundle 16 Paketini Satın Almak için Buraya Tıklayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.