Ana sayfa Sinema Kurtlar Vadisi Darbe Domaini 18 Mayıs Tarihinde Alınmış!

Kurtlar Vadisi Darbe Domaini 18 Mayıs Tarihinde Alınmış!

PAYLAŞ
Kurtlar Vadisi Darbe Domaini 18 Mayıs Tarihinde Alınmış!

Kurtlar Vadisi dizisinin yapımcı şirketi yeni açıklama yaparak yeni filmlerini duyurdu. Ancak Kurtlar Vadisi Darbe Domaini 18 Mayıs Tarihinde Alınmış!

Ülkemizin en popüler dizilerinden birisi olan ve 10 senedir ekranlarda izleyici ile buluşan Kurtlar Vadisi’nde yeni bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz saatlerde dizinin yapımcı şirketi Pana Film tarafından açıklama yapıldı ve bu açıklama da 15 Temmuz Darbe girişimini anlatacakları bir film yapılacağı söylendi.

Dizinin ismi Kurtlar Vadisi Darbe olarak beyaz perde de yer alacak. Pana Film bu duyuruyu Twitter’dan yayınladıktan sonra ortalık yıkıldı. Kullanıcılardan bir tanesi kurtlarvadisidarbe.com domainini almak isterken hata vermiş, kullanıcı domaini alamamıştı. Yapımcı şirket tarafından alınan domainin kayıt zamanı ise 18 Mayıs 2016. Yani kanlı darbe girişiminden tam 2 ay öncesi.

Kurtlar Vadisi Darbe Domaini 18 Mayıs Tarihinde Alınmış!

Domainin kayıt tarihinin 18 mayıs olması, akıllara bazı soru işaretleri getirdi. Ekşi sözlük ve daha bir çok yerde konu hakkında tartışmalar bulunurken Pana Film’den konu hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı. Kullanıcıların kafasındaki soru işaretleri bununla da sınırlı değildi. Farklı uzantılı domainler de bu tarihte alınmış.

kvp1 kvp2

Domainin yanı sıra aynı zamanda Türk Patent Endüstri’sinde Kurtlar Vadisi Darbe marka tescili de 24 Mayıs 2016 tarihinde başlatılmış. Temmuz ayında ise marka talebi olumlu sonuçlanmış. TPE’nin şuradaki arama adresinden sizde detaylara bakabilirsiniz.

kvp3

Sosyal medyanın gündeminde olan Kurtlar Vadisi Darbe adı altında şu ana kadar 20 bine yakın tweet atıldı. İnsanların sosyal ağlarda ortaya çıkardığı bu detay, bakalım Pana Film tarafından nasıl yanıtlanacak. Hep beraber göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.