Ana sayfa Apple Lansman Öncesi Apple Store Kapatıldı!

Lansman Öncesi Apple Store Kapatıldı!

PAYLAŞ
Lansman Öncesi Apple Store Kapatıldı

Merakla beklenen Apple özel lansmanına dakikalar kala Lansman Öncesi Apple Store Kapatıldı! Apple Store’lar kapatıldı, işte sebebi ve detayları.

Bu akşam Apple tarafından düzenlenecek olan Hello Again isimli lansman öncesinde her lansmandan önce olduğu gibi Apple Store erişime kapatıldı. Bildiğiniz üzere Apple’da bu artık bir gelenek haline geldi. Apple her lansman öncesi olduğu gibi bu lansmandan önce de Apple Store Online mağazasını kapattı.

Bu akşam Türkiye saati ile 20:00’da başlaması planlanan Lansman öncesi Apple Store Kapatıldı! Sebebi ise tahmin edeceğiniz üzere yeni Macbook modellerinin tanıtımı sonrasında detaylı bilgilerin internet sitesine eklenecek olması.

Lansman Öncesi Apple Store Kapatıldı

Lansmana saatler kala Apple tarafında gelen bu haber ile beraber gözler tekrardan Apple lansmanına çevrildi. Lansman ile beraber neler tanıtılacak merak konusu olmuş durumda. Apple bu konuda her lansmanda olduğu gibi yine açıklama yapmadı. Sessizliğini koruyan Apple’ın Macbook pro ve Macbook air modellerini tanıtacağını söyleyebiliriz.

lansman

Ayrıca herhangi bir sürpriz yapılmaz ise satıştan çok kısa bir süre sonra yeni modeller Apple Store’a eklenecek. Dolayısıyla Apple Store’larda daha fazla bilgiye ulaşabileceğiz. Apple Hello Again etkinliği Türkçe canlı anlatım için buraya tıklayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.