Ana sayfa Oyun League Of Legends Mobil Cihazlara Geldi!

League Of Legends Mobil Cihazlara Geldi!

PAYLAŞ

Riot games tarafından yapılan ve Dünyada en çok oynanan oyunlar arasına adını yazdıran LOL yani League Of Legends Mobil Cihazlara Geldi!

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından League Of Legends mobil uygulaması yayınlandı. Dağıttığı ödülleri ve rekabetçi odaklı oyun League Of Legends’in mobil platformu nihayet yayınlandı. Bugünlerde League Of Legends için bir resmi uygulama yayınlandı. LOL arkadaşları isimli uygulama ve tüm detayları haberimizde.

Ülkemizde de dahil olmak üzere dünyanın en çok oynanan oyunlarından League Of Legends, bugünlerde yayınladığı mobil uygulaması ile adından yeniden bahsettirdi. Yayınlandığı günden itibaren bugüne kadar gelmeyi başaran League Of Legends, pc platformunda dünyanın en çok oynanan oyunları arasına girdi. Bu başarısının sonunda oyun yöneticileri bir mobil uygulama yaptırarak oyunu herkesle tanıştırmak istediklerini dile getirdiler. Riot Games tarafından hazırlanan LOL Arkadaşları isimli mobil uygulama, oyun severleri mutlu edeceğe benziyor. Arkadaşlarınız ile oynamanızı daha da kolaylaştırmak için geliştirilen mobil uygulama, gelecek aylarda popüler bir hale geleceğe benziyor. Ayrıca uygulamada yeni bir takım sosyal özellikler geliyor.

LOL

League Of Legends Mobil Cihazlara Geldi

iOS ve Android platformu için ücretsiz olarak yayınlanan bu oyunda arkadaş listeniz cebinizde olacak. Dereceli oyunlara girmek için artık bilgisayarınızda saatlerde vakit geçirmenize gerek kalmayacak. Kısa bir sürede mobil cihazınızdan arkadaşlarınız ile iletişime geçebileceksiniz. Arkadaşlarınızla iletişim kurmanızın yanı sıra oyun davetleri, ve birçok ek içerik bildirim olacak telefonunuzda gözükecek.

Şimdilik yayınlanan uygulamada sadece arkadaş listenizi görebilir, yeni arkadaşlar ekleyebilir ve diğer oyuncular ile sohbet edebilirsiniz. Daha öncesinde Steam kullanıcılarının bu tarz isteklerini yerine getirmek için Steam kendi uygulamasını piyasaya sürmüş, bu uygulama ile beraber bir çok oyuncu, iletişim kolaylığı ile oyunlarını oynamıştı. Aynı şekilde League Of Legends’da da bu tarz bir uygulamanın yer alması, gerçekten de anlamlı olmuş. Uygulama şu anda çok fazla indirme sayısına sahip değil. Ancak League Of Legends’in oyuncu sayısı düşünüldüğünde, zamanla yeni özelliklerin ekleneceği LOL Arkadaşları uygulaması yakın zamanda popüler olacağa benziyor.

League Of Legends –  LOL Arkadaşları uygulaması yalnızca iOS 8.3 ve üzeri yada Android 4.1.1 üzeri sistemlerde aktif olarak çalışmakta. Android cihazlar için buraya iOS – Apple cihazlar için buraya tıklayarak indirme yapabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.