Ana sayfa Oyun League Of Legends: Sihirdar Vadisi Açık Beta

League Of Legends: Sihirdar Vadisi Açık Beta

PAYLAŞ

League Of Legends yeni sezona 11 Kasım‘da girecek. Yeni sezonda bir çok lig oyuncusu göstermiş olduğu potansiyel ve performanslarından dolayı ligine göre ödüllendirilecek. Sihirdarlar, lig ödüllerini almak için hazırlanırken Riot Games, Sihirdar Vadisini açık beta‘ya sokmak için hazırlanıyor.Açık beta sayesinde bir çok sihirdar yeni haritayı deneme şansını elde edebilecek.Bu sayede yeni haritaya uyum sağlamak hiçte zor olmayacak.

Sihirdar Vadisi‘nde sadece görünüş değişmiyor. Haritada ki yaratıkların,hayvanların sizlere meydan okuması,uyuması, Baron tarafında yerin çatlak olması  gibi bir çok ince detaylarada değinmiş. Hafif şekilde yağmur yağması, her iki tarafında ormanlarının değişik olması. Örneğin Mor takımda bitkilerin az olması,sakin bir ortam olması, Mavi takımda bitkilerin fazla olması, yerden köklerin çıkması harita’da başka bir ince ayrıntı. Sihirdar Vadisi’nin en ilgi çekici özelliği ise bir dağın tepesinde olması. Harita bir dağın tepesinde olduğu için ifrit gibi yaratıklar oyundan kaldırıldı. Ayrıca yeni Sihirdar Vadisi’nde bazı yaratık ve hayvanların ismi değiştirilecek, daha özgün bir isim koyulacak.

sihirdar-vadisi-acik-beta-2

Aynı zamanda oyuna geç bağlanan oyuncular için 15 Saniye bekleme süresi veriliyor. 15 Saniye boyunca Sihirdar Vadisi‘nde Başlangıç noktasından hareket edemiyor, takım arkadaşlarınızın bağlanmasını bekliyorsunuz.

Yeni Sihirdar Vadisi’nde FPS Değişecek Mi?

Bir çok Sihirdarın merakı olan bir sorunun cevabını vereceğiz. Fps cisim yoğunluğu ve parçaları üzerinedir. Yeni Sihirdar Vadisi’nde Cisim yoğunlu ve Parçaları düşürülmüş. Bu cevaptan yola çıkarak Fps’de herhangi bir değişiklik olmayacağını, Azalacağını veya artacağını Açık beta‘da göreceğiz.Tüm Sihirdarlara Adalet Meydanlarında bol şans dileriz!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.