Ana sayfa Akıllı Telefon Lenovo P2 Özellikleri ve Fiyatı Hakkında Herşey!

Lenovo P2 Özellikleri ve Fiyatı Hakkında Herşey!

PAYLAŞ
Lenovo P2 Özellikleri ve Fiyatı Hakkında Herşey!

IFA 2016’da tanıtılması beklenen cihazlardan bir tanesi olan Lenovo P2 Özellikleri ve Fiyatı Hakkında Herşey bu haberimizde sizler için derledik.

Lenovo Vibe P2 adıyla beklediğimiz akıllı telefona dair yeni haberler gelmeye başladı. Lenovo Vibe P2 yerine Lenovo P2 Adıyla akıllı telefon piyasasında yer alacak olan modelin resmi tanıtımından önce bir takım sızıntılar daha gelmeye başladı. Lenovo geçtiğimiz yıl Lenovo Vibe P1 modeli ile oldukça iyi satış rakamlarına ulaşmıştı.

Satış rakamlarına baktığımız da başarılı bir şekilde ilerleyen firma bu sefer 2.modeli piyasaya sürecek. IFA 2016 devam ettiği sıralarda Lenovo tarafından resmi tanıtımı beklenen Lenovo Vibe P2 ve özellikleri karşımıza çıktı.

Bir çok söylentiye rağmen cihazın bir takım farklılıklarla karşımıza çıkacağı haberleri karşımıza çıkan haberler arasında.

Lenovo P2 Özellikleri;

Cihaz kimilerine göre Lenovo P2 adıyla tanıtılacak. Bu konuda henüz kesinlik yok. Ancak Lenovo’nun Vibe kelimesini atacağı popüler söylentiler arasında.

Merakla beklediğimiz P2 modelinin özelliklerine baktığımız zaman ilk olarak karşımıza ekran boyutu geliyor. İlk modelinde ideal ekran boyutuyla karşımıza çıkan cihaz bu sefer 5.5 inç ekran boyutuyla karşımıza çıkacak. LCD panelden daha ince bir yapıyla dikkatleri üzerine çeken OLED panel cihazda yer alacak. LCD panele göre ölü piksel’lerin çok geç oluştuğu OLED panele yer verilecek. Alüminyum kasadan vazgeçmeyen Lenovo bu kasadan devam edecek. Bir çok akıllı telefon modeline göre daha iyi bir pil ömrü sunması beklenen cihaz 5100 mAh kapasiteli pil ile 2 gün kullanım ömrü sunabilecek.

Lenovo P2 Türkiye Çıkış Tarihi & Lenovo P2 Türkiye Fiyatı!

Vibe v1’e göre pil kapasitesinde +100 mAh daha bir artış var. Aynı zamanda işlemci henüz bilinmese de 2 Ghz hızında çalışacak bir işlemcinin karşımıza çıkmasını bekliyoruz. Lenovo P2 Türkiye Çıkış tarihi hakkında da bir çok söylenti var. Cihaz tanıtıldıktan yaklaşık 1-2 hafta sonrasında ülkemizde de akıllı telefon raflarında yer alacak. Ayrıca Lenovo P2 Türkiye Fiyatı konusuna gelirsek vergiler ile beraber 1500 TL’den düşük bir fiyatla karşımıza çıkacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.