Ana sayfa Akıllı Telefon Lenovo P70t Telefonun Şarjı 46 Gün Yetiyor!

Lenovo P70t Telefonun Şarjı 46 Gün Yetiyor!

PAYLAŞ

Bilgisayarlardan sonra akıllı telefon sektörüne de el atan Çin menşeli üretici Lenovo’dan iyi haberler geliyor. Bildiğiniz gibi akıllı telefonların hem güçleri, hem de tarzları son yıllarda git gide gelişti ama nedense batarya ömrü konusunda asla başarılı bir çizgi çizilemedi. Neyse ki bu durumdan Lenovo etkilenmiyor.

Son söylentilere göre firmanın yakında çıkacak olan P70t adlı mobil cihazı çılgın bir batarya ömrüne sahip olacak: 46 gün!

Lenovo-K920-Vibe-Z2-Pro-khojle

Tabii ki hatırlatmak gerek, bu 46 günlük süre telefon kullanılmıyorken geçerli ama yine de bataryasının 4000mAh gücünde olduğunu söylersek ne demek istediğimizi anlarsınız herhalde. Hatta Apple’ın popüler ürünü olan iPhone 6’nın 1810 mAh gücünde bir pil de kullandığını belirtelim kıyaslama açısından. Ama ne yazık ki bu batarya değiştirilemeyecek.

Peki, P70t sadece güçlü bir bataryadan mı ibaret? Tabii ki hayır! Telefonda 5 inçlik bir 720p OGS ekran bulunacak ve 64 bitlik dört çekirdekli LTE işlemciyle desteklenecek. 4G, 3G ve çift SIM kart desteğiyle gelecek olan P70t’nin ön kamerası 5mp, asıl kamerası ise 13mp çözünürlüğünde olacak. Telefonun yakında mağazalara gelmesi bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.