Ana sayfa Akıllı Telefon Lenovo Vibe P1 Ortaya Çıktı

Lenovo Vibe P1 Ortaya Çıktı

PAYLAŞ

TENAA’da bir başka telefon daha ortaya çıktı. Motorola’yı satın aldıktan sonra akıllı telefon pazarında yavaş yavaş kendini göstermeye başlayan Lenovo, Vibe P1 isimli yeni akıllısı Çin kaynaklarında gözüktü.  Son akıllıları ile öne çıkan Lenovo’nun son ortaya çıkan akıllısı ile orta segment akıllı telefon pazarını hedef alıyor ama biraz yüksek batarya kapasitesi ile. Bakalım teknik detaylara.

5 inçlik HD ekrana sahip olan Vibe P1’de Snapdragon’un giriş seviyesi işlemcilerinden olan Snapdragon 410 işlemcisi kullanılıyor. TENAA’dan sızan bilgilere göre 2 GB ram bulunan akıllıda 8 MP arka kamera, 5 MP ön kamera bulunuyor. 16 GB dahili depolama alanı ile gelen akıllıda microSD desteği bulunuyor.

Batarya kapasitesi ile dikkat çeken yeni akıllıda 4000 mAh’lık bir batarya bulunuyor. Buna rağmen 150 gram ağırlığa sahip olan akıllının biraz da kalın olduğunu söyleyebiliriz. 9.4 mm kalınlığa sahip olan akıllının pil ömrünün uzun olacağı tahmin ediliyor. HD ekranın fazla pil harcamayacağını tahmin ediyoruz. Eğer uygun fiyatla global pazarlara girerse orta segmentin vazgeçilmez akıllılarından biri olabilir. Bakalım ne zaman tanıtılacak?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.