Ana sayfa Rehber Lenovo Vibe X2 Fabrika Ayarlarına Döndürme

Lenovo Vibe X2 Fabrika Ayarlarına Döndürme

PAYLAŞ

Lenovo Vibe X2 fabrika ayarlarına nasıl döndürülür, Lenovo Vibe X2’ye nasıl hard reset atılır sorularını merak ettiğinizi biliyoruz. Bu yazıda Lenovo Vibe X2’ye nasıl hard reset atılacağını, yani fabrika ayarlarına nasıl döndürüleceğini anlatacağız.

İlk tavsiyemiz telefondaki tüm videolarınızı, fotoğraflarınızı, müziklerinizi ve dökümanlarınızı yedeklemeniz. Çünkü Lenovo Vibe X2’yi fabrika ayarlarına geri döndürdükten sonra bunların tamamı silinecektir.

Lenovo Vibe X2’yi fabrika ayarlarına çevirmek için ilk yapmanız gereken Ayarlara girip Yedekleme & Sıfırlama (Settings > Backup & Reset) ‘i seçmeniz olacak. Ardından Fabrika ayarlarına geri dönme (Factory data reset) seçeneğini kullanın.

İşlem birkaç dakika sürecektir ve telefonun şarjından epey yiyecektir. Bu nedenle de dolu olmasını veya şarja takılıyken yapmanızı öneririz. Bu tarz işlemler herhangi bir sorun olmazsa en fazla yüzde 10’luk bir batarya tüketimine sebep oluyor. Ancak batarya sağlığı iyi değilse veya işlemler sırasında bir sorun oluşursa tüm piliniz bitebilir ve işlem yarıda kesilebilir.

Lenovo Vibe X2 Fabrika Ayarlarına Sıfırlama Görsel Anlatım

1

İlk olarak Ayarlar menüsüne giriyoruz.

2

Ardından buradan Yedekleme ve Sıfırlama sekmesine giriyoruz.

3

Fabrika Ayarlarına Sıfırla sekmesini seçiyoruz.

4

Buradaki uyarı, cihazınızını yedeklemeniz konusunda bilgi veriyor. Çünkü bildiğiniz gibi Fabrika Ayarlarına çevirme işlemi cihazdaki tüm verileri siler ve bir yedeğiniz yoksa bu verilere daha sonra ulaşamazsınız. Son işlem olarak “Telefonu Sıfırla” diyoruz ve işlem başlıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.