Ana sayfa Android Lenovo Vibe X2 için Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Geliyor

Lenovo Vibe X2 için Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Geliyor

PAYLAŞ

Akıllı telefon sektörüne hızlı giren Lenovo’nun uygun fiyatlı modeli Lenovo Vibe X2 için Android 5.0 Lollipop güncellemesi geliyor. Lenovo Vibe X2 için Android 5.0 Lollipop sürümü ne zaman gelecek? diye düşünüyorsanız detaylar ve cevaplar haberimizde.

Çin merkezli dünyanın en büyük bilgisayar üreticisi Lenovo, Vibe serisi cihazlarını güncellemeye başladı. Ülkemizde de satılan ve uygun fiyatına karşılık sunduğu teknik özellikleri ve performansıyla dikkat çeken Lenovo Vibe X2 için Android 5.0 Lollipop güncellemesi yolda. Lenovo Vibe X2 için Android 5.0 Lollipop güncellemesi 27 Mayıs 2015 tarihinden itibaren resmi olarak dağıtılmaya başlanacak. Türkiye’nin güncellemeyi tam olarak hangi gün olacağı şimdilik belirsiz ancak yılın ikinci çeyreği bitmeden geleceğini söyleyebiliriz. Yani Lenovo sözünde duruyor.

lenovo-vibe-x2-icin-android-5-lollipop-guncellemesi-2

Lenovo Vibe X2 modeli için gelecek olan Android 5.0 Lollipop güncellemesi haricinde A5000, A6000, P70, S90, Vibe Z2 ve Vibe Z2 Pro modelleri de Android 5.0 Lollipop güncellemesi alacak. Güncellemeye ilişkin bilgiler şimdilik bu kadar. Cihazda genel olarak bir iyileştirme ve performans artışı bekleniyor. Ancak arayüzde bir değişiklik olup olmayacağı belirsiz. 27 Mayıs’tan itibaren Vibe X2 telefonunuzu, Android 5.0’ın özellikleri ile kullanabileceksiniz. Ayrıca, güncellemeyi beklemek istemeyenler, başka ülkeler için yayınlanacak olan Android 5.0 Lollipop ROM’unu kendi cihazlarına el ile kurabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.