Ana sayfa Sektörden Lenovo Vibe Z2 Pro Modeli Türkiyede Satışa Çıkıyor

Lenovo Vibe Z2 Pro Modeli Türkiyede Satışa Çıkıyor

PAYLAŞ

Lenovo akıllı telefon modelleri ülkemizde satışa çıkıyor. Lenovo Vibe Z2 Pro modeli Turkcell’de satışa çıktı. Vibe Z2 Pro’nun Türkiye fiyatı ve A 319 modelinin fiyatı haberimizde. Çin’in akıllı telefon sektöründe söz sahibi olan Lenovo, modellerini ülkemizde satışa çıkaracak.

İlk olarak bugün Vibe Z2 Pro modelini satışa çıkaran Lenovo, A 319 modelini de ülkemizde kısa süre içerisinde satışa çıkaracak. Oldukça çeşitli bir model yelpazesine sahip olan Lenovo, kısa süre içerisinde tüm akıllı telefon modellerini Türkiye’de satışa çıkarmış olacak. İlk olarak operatör desteği ile gelecek olan cihazlara, önümüzdeki aylarda teknoloji mağazalarından da ulaşmak mümkün olacak. Fiyat bilgisine gelecek olursak Vibe Z2 Pro modeli 1900 TL‘den, A 319 modeli ise 399 TL‘den satışa çıkacak. Yapılan açıklamaya göre tüm Lenovo akıllı telefonları Türkiye’den satın almak mümkün olacak. Vibe Z2 Pro modeli, Turkcell İletişim Merkezleri’nden satın alınabilir durumda.

Lenovo Vibe Z2 Pro

Hatırlarsanız daha önce Xiaomi’nin Türkiye’ye geleceğini duyurmuştuk. Çin merkezli firmalardan büyük bir akın görüyoruz. Özellikle uygun fiyatları ile ön plana çıkan Çin menşeili firmalar, Türkiye’deki akıllı telefon pazarında yer almak için yarışacak. Zaten hayli rekabetçi olan Türkiye pazarı, yeni markalar ile birlikte iyice kızışacak gibi görünüyor.

Bize soracak olursanız, sektördeki rekabetin artması kullanıcılar açısından oldukça iyi. Hem ürün çeşitliliği hem de fiyat rekabetinin artmasıyla birlikte firmalar, fiyatları aşağı çekmek zorunda kalacaktır. Döviz kurunun arttığı şu günlerde bu son derece iyi bir gelişme. Lenovo’ya Türkiye pazarında başarılar diliyoruz.

lenovo-vibe-z2-pro-turkiyede-satisa-cikti-2

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.