Ana sayfa Tablet Bilgisayar Lenovo Windows 10 Tablet ile Geliyor

Lenovo Windows 10 Tablet ile Geliyor

PAYLAŞ
Lenovo Windows 10 Tablet ile Geliyor

Uzun zamandır merakla beklenen bir tablet modeli daha karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Lenovo Windows 10 Tablet ile Geliyor! İşte detaylar.

Son zamanlardan tablet sektöründeki ayrılabilir klavyeli ürünler oldukça ilgi görüyor. Bu ilgiye kayıtsız kalmayan Lenovo Miix 320 modeli ile bu alanda gücünü gösterecek.

Tablet pazarındaki ayrılabilir ürünlerin kullanımının artması üzerine Lenovo, Miix 320 modeli ile bu pazardaki yerini bildiriyor. Lenovo Miix 320 modeli 10.1 inçlik Full HD ekran ile kullanıcıya ulaşıyor. Tablet sektöründe Windows işletim sistemine sahip bir çok model karşımıza çıktı. Lenovo tarafından yeni bir modelin daha kullanıma sunulması, aslında Windows işletim sisteminin taşınabilirliğini de daha da arttıracak.

Lenovo Windows 10 Tablet ile Geliyor!

Miix 320 modeli metal alaşıma sahip kasası ile dikkat çekiyor. Intel Atom X5 Z8350 işlemcisi bulunan bu ürün 4GB DDR3L RAM ve 128 GB’a kadar arttırılabilir depolama kapasitesi ile tablet pazarında iyi bir performans vaat ediyor.

USB ve microSD girişleri de bulunan Miix 320 böylelikle kapasiteyi daha da yükseklere çıkarabiliyor.  Bununla birlikte Windows 10 ile birlikte gelecek olan cihaz, Microsoft Office uygulamaları ile her zaman ve her yerde en iyi işi yapabileceğinizi tanıtımına ekliyor.

Önümüzdeki yaz döneminde piyasaya girecek olan ürün için belirlenen fiyat ise $199.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.